Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

sve ce se to popraviti kada trump pobedi.

sada se svuda hvali kako ce postati diktator i autokrata, uvesce streljanje za shoplifting i jos puno toga.

imacemo najkvalitetniji fashizam jos od vremena adolfa zasticen ustavom i svi ce nositi majice sa velikim "88".

 

Link to comment

 

@3opge

Ti si bre delusional. Sta je s tobom covece?!? Ko da si zaboravio da je vec bio predsednik, jahali su ga svaki dan. Za ovog tvog lazova dementnog nista ne smeš da kazes nista lose osim na X. 51agent poptisao da se rusija mesala da bi na kraju bilo ups, nije tako. Al uhapsise jednog od njih jer je stvarno radio sa rusima. 

 

Cinjenica! 

 

Za vreme trampa si mogao sta hoces. Previse je tolerantan bio i pacifista.  

 

 

@Braća Strugacki tvoje je pravo da tako mislis. Mene jesu pokrali na oci, pratila sam par stvari...

U nas ballot box su dolazili sa kesama balota al ajde to je kalifornija, who cares

U 11uvece u svim swing states odjednom pukla cev, pukao kurac, na mrezama se vidi da liudi donose kese i dzakove ballots a onda u 3 ujutru bajden statisticki nemoguce vodi za ihaj. 

Covek iz podruma nije izlazio...

 

Sta jos treba kao dokaz?! Ni jedan sud nije hteo da dopusti da se ponovo pregledaju ručno  i uporedjivanje potpisa a sada ne mogu u nekim okruzima ni da nadju balots, slucajno unisteni. 

 

Al ajd i to ako mi ne verujes....

Mi cak ne moramo da pokazujemo ni licnu na glasanju a kamoli pre toga citizenship 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Za auto ne znam sta da ti kazem. Zavisi kakav vozis. Ja sam imala dijanu kad sam postala punoletna. Sama cistila karburator. "Popravljala" alnaser :lolol:, menjala gume... 

 

 

Moj pogled na zivot je da ga zivim sto vise verodostojno sebi, punim plucima ako moze. Neke stvari su van moje kontrole i okej, adaptiracu se. Tu sam specijalista. Ne uzimam previse ozbiljno zivot iako moze biti tezak u tri lepe.

 

 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 

Well, vrlo lako

 

Ajd nadji jos neki Ustav kao sto je Bill of Rights

 

Ja za zivota jos nisam naletela...

 

Evo vam podsetnik prvih 10 amandmana. Znate svi engleski, imate valjda dve sive celije pa razmislite dok citate sta se danas moze a sta ne. 

I opet se vracate na mene... izvolite istrazite sami kad ste tako pametni. 

 

Sjajni ste u besmislenom podjebavanju, spinovanju. Niko da se osvrne na uzroke zasto smo tu gde jesmo danas. Vi i ja smo isti djoka za sve njih. Danas jure mene (metafora za odbijanje korona "vakcine") al sutra ce vas za nesto drugo. 

 

https://www.archives.gov/founding-docs/bill-of-rights/what-does-it-say

 

 

Ko te juri za vakcine? 
e, nego kad smo na toj temi, jes ti protiv svih vakcina ili samo protiv ovih sto gadjaju kovid?

Edited by precog
Link to comment
3 hours ago, precog said:

Ko te juri za vakcine? 
e, nego kad smo na toj temi, jes ti protiv svih vakcina ili samo protiv ovih sto gadjaju kovid?

 

Samo kovid govno i za grip dok ne krenu da nam guraju sledece. 

Link to comment
×
×
  • Create New...