Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

4 minutes ago, mustang said:

Sad lepo texas i florida da urade isto za bajdena 

 

 

Umesto da ste zabrinuti (vi, ameri) za konstantno nipodaštavanje ustava od strane demokratske elite...ogranicavanje prava gradjana po ustavu, bez obzira na politicku orijentiranost (kao i one koji ne obracaju paznju na politiku)...vas mrznja prema trampu totalno oslepela. 

Ova administracija je ravna nacističkim pogledima. Skoro preslikana i ne jebu zivu silu. Ne pljujem ovde samo demokrate vec i RINO republikance. 

 

Americki Ustav je najbolji ustav napisan na svetu. Ko ne shvata koliko je savrsen taj je idiot. 

 

Bajden izazivao nemire i obarao samog sebe u Teksasu i Floridi?

 

Link to comment
5 minutes ago, mustang said:

 

 

Americki Ustav je najbolji ustav napisan na svetu. Ko ne shvata koliko je savrsen taj je idiot. 

Koliko drugih ustava si pročitala ? 

Link to comment
4 minutes ago, 3opge said:

 

Bajden izazivao nemire i obarao samog sebe u Teksasu i Floridi?

 

 

Trump izazvao nemire?! :lolol::isuse: 

 

 

 

Bajden izazvao invaziju ilegalaca. Da li si svestan uopste koliko je ljudi uslo u zemlju? Treba ih poslati na tvoj prag...

Link to comment

Ja stvarno ne znam sta vi hocete od mene? 

Ja vam skrecem paznju da su nam slobode uskracene, da nas muzu, manipulisu, razdvajaju, ubijaju, vi se tome radujete. Zasto?!? Mentalno ste zarobljeni da niste svesni da ste zrtve uopste. 

  • Tužno 2
Link to comment
Just now, mustang said:

Ja stvarno ne znam sta vi hocete od mene? 

Ja vam skrecem paznju da su nam slobode uskracene, da nas muzu, manipulisu, razdvajaju, ubijaju, vi se tome radujete. Zasto?!? Mentalno ste zarobljeni da niste svesni da ste zrtve uopste. 

Mene je samo zanimalo kako si zakljucila da je americki ustav najbolji i da ko to ne razume je, ni manje ni vise, idiot

 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, mustang said:

Ja stvarno ne znam sta vi hocete od mene? 

Ja vam skrecem paznju da su nam slobode uskracene, da nas muzu, manipulisu, razdvajaju, ubijaju, vi se tome radujete. Zasto?!? Mentalno ste zarobljeni da niste svesni da ste zrtve uopste. 

 

proglasili ste drugu stranu za ni manje ni više nego nekakve pedosataniste i sad je svaki vid borbe protiv takvog biblijskog zla apsolutno legitiman. to je opasna igra koja dovodi do ovakvih stvari

 

istina je da svet baš i ne izgleda idealno u ovom trenutku, niti u perspektivi. ali bi bilo super da taj revolucionarni duh usmerite na npr. klimatske promene što je za koji red ozbiljniji problem nego nekakav zamišljeni kabal™. neki prijateljski savet bi bio da ugasiš twitter za početak.

  • +1 4
Link to comment

sve je to malo šizofreno, USA demokratiju ruše oni koji ne priznaju izborne rezultate, a onda to prikazuju kao odbranu demokratije, levica u USA ne postoji, ali su za sve krive komunjare

  • +1 9
Link to comment
7 minutes ago, Lezilebovich said:

Mene je samo zanimalo kako si zakljucila da je americki ustav najbolji i da ko to ne razume je, ni manje ni vise, idiot

 

 

Well, vrlo lako

 

Ajd nadji jos neki Ustav kao sto je Bill of Rights

 

Ja za zivota jos nisam naletela...

 

Evo vam podsetnik prvih 10 amandmana. Znate svi engleski, imate valjda dve sive celije pa razmislite dok citate sta se danas moze a sta ne. 

I opet se vracate na mene... izvolite istrazite sami kad ste tako pametni. 

 

Sjajni ste u besmislenom podjebavanju, spinovanju. Niko da se osvrne na uzroke zasto smo tu gde jesmo danas. Vi i ja smo isti djoka za sve njih. Danas jure mene (metafora za odbijanje korona "vakcine") al sutra ce vas za nesto drugo. 

 

https://www.archives.gov/founding-docs/bill-of-rights/what-does-it-say

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Braća Strugacki said:

sve je to malo šizofreno, USA demokratiju ruše oni koji ne priznaju izborne rezultate, a onda to prikazuju kao odbranu demokratije, levica u USA ne postoji, ali su za sve krive komunjare

 

Naravno da ne priznajemo kada su nam na na oci krali. Levica (progresivci, sorovi placenici)  je hijack demokrate da je vec pocela da se raspada izunutra.

 

Naravno sve vodi ka totalitarizmu tj. kominizmu mada bih ja dodala tu neo-naci-kominizam. 

  • Haha 3
Link to comment
×
×
  • Create New...