Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Trump won my ass

 

Posle izbora pokrenuto je više od 60 tužbi sa navodno dokazima o kradji. Dobar deo sudija je Trump lično postavio…

 

Od svih ti tih tužbi dobili ste 0, nada, zero nijednu presudu, nijedan validan dokaz se nije pojavio!

 

 Ti si nam ovde najavljivala nešto kad su one nindže prebrojavale glasove u Arizoni, pa si otišla tetki po lek kad su ustanovili da je prebrojavanje pokazalo da je bila sitna greška, ali na štetu Bajdena… 

 

Pa si onda pre neki dan pominjala Maricopa county, ali nema te da nam javiš šta je dalje bilo… meni iskočio naslov “Kari Lake Brutally Mocked in Scathing Rebuke from Arizona Judge”…


@moderacijo, ako vama ne smeta što ova spodoba ne diskutuje nego samo maže forum alt right govnima, onda ništa 

  • +1 8
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
9 hours ago, braca said:

Trump won my ass

 

Posle izbora pokrenuto je više od 60 tužbi sa navodno dokazima o kradji. Dobar deo sudija je Trump lično postavio…

 

Od svih ti tih tužbi dobili ste 0, nada, zero nijednu presudu, nijedan validan dokaz se nije pojavio!

 

 Ti si nam ovde najavljivala nešto kad su one nindže prebrojavale glasove u Arizoni, pa si otišla tetki po lek kad su ustanovili da je prebrojavanje pokazalo da je bila sitna greška, ali na štetu Bajdena… 

 

Pa si onda pre neki dan pominjala Maricopa county, ali nema te da nam javiš šta je dalje bilo… meni iskočio naslov “Kari Lake Brutally Mocked in Scathing Rebuke from Arizona Judge”…


@moderacijo, ako vama ne smeta što ova spodoba ne diskutuje nego samo maže forum alt right govnima, onda ništa 

 

 

Navedi mi makar dva okruga gde se bukvalno rucno brojao i potvrdjivao potpis gde republikanci tvrde da je tramp pokraden

 

Nijedna od tih tuzbi nije ni stigla do ponovnog nezavisnog prebrojavanja i uporedjivanja bez neke zackoljice.  

 

Eno ih sad prebrojavaju, potrajace jos malo. Dizu tuzbe, neko ce i da propeva. 

Vise sam iznenadjena kako vi mozete da verujete u ovo..okej ljudi van Amerike, ne znam kakva je propaganda, al mi koji zivimo ovde ....potpuno odsustvo mozga da se veruje da su bili fer izbori i prebrojavanja. Pocev od mail in ballots....

 

Mi, sitna riba, leva desna centralna, treba da se ujedinimo i iskorenimo korpuciju u vladi. A ne da zive od nas, krv nam ispijaju. Nego lakse je da zavade pa vladaju. Izbacimo sorosa, wef, un, i stanemo jednom zauvek pedofiliiji i human trafficking. 

Svet bi bio lepse mesto sa postenijim ljudima

 

 

 

 

 

Edited by mustang
  • Haha 1
Link to comment

Navedi ti meni jedan jedini dokaz da su izbori pokradeni. Svaki “dokaz” koji je iznesen na sudovima je razbucan, apsolutno svaki. Pa čak kao što sam rekao i sudije koje je Trump postavio nisu progutale udicu nego su presudili da dokaza nema. 
 

Svet bi bio lepše mesto sa poštenim ljudima poput… Trampa ?  
 

Čovek je definicija lažova, prevaranta i narcisoidnog psihopate. Koliko su mu izbrojali ono beše laži za vreme predsednikovanja, preko 40.000 ? 
 

Tebi je mozak skroz pregoreo od Qanon propagande. 
 

I da, ne živim u Americi, ali hvala internetu, čitam vesti direktno live sa izvora, nema propagande… 

  • +1 4
  • Wub 1
  • -1 1
Link to comment

Sta cu kad nema boljeg kandidata. nije ni meni trump cvecka, i dalje mu ne oprastam sto nije pomilovao asanza i ostale whistleblowers, sto nije otpustio faucija, ignorisao covid, zaustavio progresivne DA, soros donacije, trading u kongresu....birao pogresne ljude....

 

 

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, mustang said:

Sta cu kad nema boljeg kandidata. nije ni meni trump cvecka, i dalje mu ne oprastam sto nije pomilovao asanza i ostale whistleblowers, sto nije otpustio faucija, ignorisao covid, zaustavio progresivne DA, soros donacije, trading u kongresu....birao pogresne ljude....

 

 

 

da, malo je ljudi pobio tokom covida, svega 2 miliona, steta sto nije bio aktivniji na suzbijanju vakcinisanja.

zaista je neverovatno idiotska odluka da se tebe pripusti opet na politiku. 

 

 

Link to comment
3 hours ago, 3opge said:

 

da, malo je ljudi pobio tokom covida, svega 2 miliona, steta sto nije bio aktivniji na suzbijanju vakcinisanja.

zaista je neverovatno idiotska odluka da se tebe pripusti opet na politiku. 

 

 

 

Idi bustuj se jos jednom

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, braca said:

 

Ma šta Guardian seruckao, ne treba zaboraviti da su bukvalno isti ljudi diktirali odgovor države na pandemiju pod Trampom i pod Bajdenom. 

 

Stavovi javnosti oko kovida i vakcinacije su bili formirani striktno po navijačkim osnovama:

 

45d08e9854b4703e68dc42d5159b3f1c5fee714f

 

 

c5050415d2dce506cc7f10c3b44d7c6c8d2931d3

 

 Ništa drugo osim tog praznoglavog navijanja ne radi @3opge kad trubi kako je Trump pobio dva miliona ljudi. 

 

Bar @mustang kad priča o gej seksu u prostorijama senata priča o stvarima koje su se zaista desile a ne pravi fantazmagorične kontrukcije.

 

 

 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...