Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

6 minutes ago, vememah said:

 

Poenta je da ti u nedostatku dokaza deliš žvrljotine napravljene u softveru za mimove.

 

Poenta je da ti verujes slepo vlasti i ne vidis dalje od toga. Bilo bi mi te iskreno zao pre 4-5 godina, sada samo mislim da si poslusan rob. 

Kako vas je lako sve izmanipulisati, neverovatno. 

 

Da imam malo pokvarenog u sebi ubila bih se od para iskoriscavajuci takve slabasne kao vas. 

 

 

Precog bejbe, chemtrails exists.

 

Ubedi me da ne postoje #chemtrails 

Edited by mustang
  • Haha 4
Link to comment
5 minutes ago, vememah said:

Upravo si ti ta koja slepo veruje jednoj jedinoj osobi, kojoj ne veruju čak ni njeni najbliži saradnici.

 

Izvini, zivis li ti u americi? 

Znas li ti koliko je ljudi ovde bilo za trampa, on the ground? 

....za razliku za bajdena, underground :lolol: 

 

 

Bas sam genije kako se dosetim  :rolleyes: :vikleri:

 

(Ko se dublje bavi izborima 2020, znace o cemu pricam)

 

Edited by mustang
  • Haha 1
Link to comment

 

36 minutes ago, mustang said:

 

Kradja. Nije uzgubio. 

 

Ako je tebi ovo legitimno, nema sta da diskutujrmo dalje.

 

Nadam se da ce sva istina izaci na svetlo dana. Zasluzujemo to. 

I u vezi izbora, epsteina (ovo bas cisto sumnjam), covida, obame, trovanja vode, vazduha....

 

Screenshot_2023-10-23-21-22-51-86_0b2fce7a16bf2b728d6ffa28c8d60efb.jpg

 

ovaj grafik je obicna velika, najveca, ogromna, gigantska kurcina, ponosni proizvod qanon degenerika za retarde.

 

 

Link to comment
Quote

“I don’t want people to know we lost, Mark. This is embarrassing,” Hutchinson testified that Trump told her boss at the time, White House chief of staff Mark Meadows. “Figure it out.” (...)
Former White House communications director Alyssa Farah Griffin also testified to the Jan. 6 committee that Trump had acknowledged his loss to her. She said he blurted out after Democrat Joe Biden was declared the winner: “Can you believe I lost to this guy?”

https://news.yahoo.com/trump-admitted-embarrassing-lost-according-035350508.html

Link to comment
1 minute ago, 3opge said:

 

 

ovaj grafik je obicna velika, najveca, ogromna, gigantska kurcina, ponosni proizvod qanon degenerika za retarde.

 

 

 

Divan recnik filmskog moderatora. 

 

 

Laki, nesto si nervozan bejb? 

 

Cmokic  

 

Valentines Day Love GIF by Robert E Blackmon

Link to comment
16 minutes ago, mustang said:

 

Poenta je da ti verujes slepo vlasti i ne vidis dalje od toga. Bilo bi mi te iskreno zao pre 4-5 godina, sada samo mislim da si poslusan rob. 

Kako vas je lako sve izmanipulisati, neverovatno. 

 

Da imam malo pokvarenog u sebi ubila bih se od para iskoriscavajuci takve slabasne kao vas. 

 

 

Precog bejbe, chemtrails exists.

 

Ubedi me da ne postoje #chemtrails 

 

Teret dokazivanja je na osobi koja tvrdi, a ja nakon iznosenja argumenata mogu da to osporim i da dam kontraargumente. 

Link to comment
46 minutes ago, Lezilebovich said:

da li AIPAC deli bonuse na kraju godine za posebna isticanja ?

 

Bonus na kraju godine, a zahvalnice real-time kako ko zasluži:

 

 

  • Tužno 1
Link to comment
×
×
  • Create New...