Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Jbt, ovaj Trampoliki kandidat ima i mozda najsmisleniji stav po ovom pitanju...

edit: ... do predloga resenja 

 

a gde je inace @theanswer ? On je pratio ove Amere

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Zanimljivo je što je Elon Musk istog mišljenja. Slušao sam podcast gde su bila obojica, i Elon i Vivek, poklapanje stavova im je 100%.

Elon je prepametna zverka, opasan igrač, ostali superbogataši i tech moguli iz Silicon Valley mu nisu ni do kolena. Izgleda smlaćeno i smotano ali ispod te haube se nalazi žestoka mašina.

 

  • Haha 5
  • -1 2
Link to comment
2 hours ago, slow said:

Zanimljivo je što je Elon Musk istog mišljenja. Slušao sam podcast gde su bila obojica, i Elon i Vivek, poklapanje stavova im je 100%.

Elon je prepametna zverka, opasan igrač, ostali superbogataši i tech moguli iz Silicon Valley mu nisu ni do kolena. Izgleda smlaćeno i smotano ali ispod te haube se nalazi žestoka mašina.

 

 

aferim. treba ga nabiti na kurac kad je tako dobar.

  • +1 1
Link to comment

kazu da je letos bio dve nedelje na lecenju. i pretio. vazno ima pri ruci (automatsko) oruzje. na dva mesta pucao, medjusobno udaljena 6,5 kilometara. 50-60 ranjenih. jebeno neverovatno

Edited by cedo
Link to comment

Uf, jesus, on je i dalje at large?

 

Čitam na politici da je bio instruktor za vatreno oružije i da je pucnjava bila u baru i u kuglani, tako da je jasno zašto toliko ubijenih i ranjenih, mesta gde ima dosta ljudi.

 

Deluje ciljano...

Link to comment
10 hours ago, slow said:

 

Elon je prepametna zverka, opasan igrač, ostali superbogataši i tech moguli iz Silicon Valley mu nisu ni do kolena. Izgleda smlaćeno i smotano ali ispod te haube se nalazi žestoka mašina.

 

 

Odbrojavamo dok @Weenie Pooh ne vidi ovaj post :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Amos said:

 

Odbrojavamo dok @Weenie Pooh ne vidi ovaj post :fantom:

Pa video sam, ima lajk :D

 

Ali neću da trujem američku temu pričom o  južnoafričkim prodavcima magle, eno Elonove Twitter teme, tamo smo diskutovali onoliko.

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...