Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

On 30.9.2023. at 17:02, Roger Sanchez said:

RFK Jr kaže da će biti neovisni kandidat, izgleda da će se dijeliti s Tramparom antivaxx nointelligentlife tradwoman/incel vote :fantom:

 

 

 

 

Link to comment

A delovalo mi je da uzima dobar deo republikancima, mada nema prepreka da antivaxeri postoje i kod demokrata  ... 

 

ocigledno ce imati para ... 

 

 

 

Link to comment

Pukovnik Dave Grossman logično ne može u potpunosti biti kriv za sve slučajeve policijske brutalnosti, niti je njihova istorija počela s njim, ali se pouzdano može reći da snosi lavovski deo u zabeleženim slučajevima u poslednjih ~25 godina koliko drži seminare policijskim jedinicama širom US. Za skoro četvrt veka širenja svog krvavog jevanđelja, bukiran je otprilike 200 dana u godini.

Spominjali smo ga već tokom BLM protesta, u pitanju je samozvani profesor kill-ologije, čovek koji organe reda uči predatorskom stanju svesti (citat), te da se osnovni ljudski nagon o nepovređivanju drugog ljudskog bića može, i u slučaju LEO - MORA suzbiti treningom.

Pseudo-psiholog, tvorac teorije o 3 vrste ljudi: ovcama, vukovima i psima ovčarima, inače lik koji po sopstvenom priznanju dana borbe nije video, niti ikada ubio čoveka.

 

Armchare Violence je YT kanal koji se uobičajeno bavi sasvim drugačijim temama, ali je ovaj video posvetio upravo ovom zločincu, zauvek mu poništivši bilo kakav autoritet na koji se ikada mogao pozivati. Video jeste duži, ali ga srdačno preporučujem, kao i sam kanal, ukoliko se bavite borilačkim sportovima:

 

 

  • +1 4
Link to comment

Znao sam da ce se stvari ovako odvijati. Sad ce i Rusi da uzvrate testiranjem na testiranje. Gledacemo eskalaciju za eskalacijom i najverovatniji ishod je onaj najgori.

Link to comment
×
×
  • Create New...