Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

25 minutes ago, x500 said:

Statistike pokazuju da SAD idu na ubrzanu re-industrijalizaciju. Cela vest na BI.

 

FyInGHlWYAAo4LH?format=png&name=small

 

Quote

The US added around 800,000 jobs in manufacturing over the last two years to compete with countries such as China.

 

Link to comment
On 7. 6. 2023. at 22:47, vememah said:

 

 

Mislim da sam prirodniji i uverljiviji glumački izraz imao za predstavu tokom priredbe u trećem osnovne.

  • +1 2
Link to comment
12 hours ago, x500 said:

Nista nije edikasno kao dogovor/ucena :(

 

 

I svaki problem moze da se resi ako ubacis dovoljno vojnika.

Sta USa zeli sa kartelima?

Link to comment

Sunce ti zarko, ovi ce poceti da izmisljaju kategorije koliko ih ima, ono masovno, masovnije, najmasovnije 

 

edit: Kad sam sa sefom iz Cikaga pricao o ovom nasem school shootingu, kaze on "da razumem i meni je frka svaki dan kad vodim dete u skolu"

 

Koji nacin da zivis zivot :ph34r:

Edited by Shan Jan
Link to comment

Postoje 10tine stvari koje ne volim u Americi i oko Amerike. Ali, postoji jedna stvar koja mi se jako svidja - kada bace na "rostilj" drzavne cinovnike. Onako malo jaca vatra, oni se migolje i uvijaju u svojim lazima :(

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Baš si našao dobar primer, kuku.

Ovo je samo obična predstava za svoj tabor, i to ekstremniji. Obe strane, tj odredjene struje na obe strane rade isto sranje. Državni aparat je preglomazan i nakaradan da bi naspram njih i EU skupština bila primer efikasnosti. 

Link to comment
20 minutes ago, dragance said:

Baš si našao dobar primer, kuku.

Ovo je samo obična predstava za svoj tabor, i to ekstremniji. Obe strane, tj odredjene struje na obe strane rade isto sranje. Državni aparat je preglomazan i nakaradan da bi naspram njih i EU skupština bila primer efikasnosti. 

Nemam pojma ni o senatoru, ni o predmetu rasprave. To je samo ilustracija.

Svidja mi se ideja da izabrani predstavnik naroda moze da propituje sefa federalne policije. I da isti mora da mu odgovori na pitanje.

Mozda je sve ti farsa, verujem ti na rec, ali mi se i dalje svidja ideja. :)

 

  • +1 1
Link to comment

Za prve 2 nedelje juna meseca SAD su povecale svoj dug za 570 milijardi usd. Sadasnji dug je preko 31.400 milijardi usd. Odnosno veci je zajednickog duga Kine, Japana, Nemacke i Gritanije zajedno.

Svako domacinstvo u SAD duguje u proseku oko 240.000 usd.

Link to comment
2 hours ago, x500 said:

Za prve 2 nedelje juna meseca SAD su povecale svoj dug za 570 milijardi usd. Sadasnji dug je preko 31.400 milijardi usd. Odnosno veci je zajednickog duga Kine, Japana, Nemacke i Gritanije zajedno.

Svako domacinstvo u SAD duguje u proseku oko 240.000 usd.

30231.jpg

Link to comment
12 hours ago, x500 said:

Za prve 2 nedelje juna meseca SAD su povecale svoj dug za 570 milijardi usd. Sadasnji dug je preko 31.400 milijardi usd. Odnosno veci je zajednickog duga Kine, Japana, Nemacke i Gritanije zajedno.

Svako domacinstvo u SAD duguje u proseku oko 240.000 usd.

 

 

Pretpostavljam da se misli na Griftaniju? Tj. Veliku Griftaniju?

Link to comment
×
×
  • Create New...