Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kris Liht posle godinu dana više nije CEO CNN-a, Taker sinoć imao prvu epizodu na Tviteru, tj 10minutni monolog, gledalo za sad preko 60 miliona ljudi. Naravno upoređuju sa rejtinzima na FOX-u gde je bilo 3 miliona otprilike što je nonsens jer ovde gleda ceo svet, da ne pričam o botovima ali rejtinzi fox-a posle Takera su prepolovljeni u tom terminu. Sinoć je recimo msnbc imao 1,8 a FOX 1,7 miliona gledalaca u tom terminu. 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Kris Liht posle godinu dana više nije CEO CNN-a, Taker sinoć imao prvu epizodu na Tviteru, tj 10minutni monolog, gledalo za sad preko 60 miliona ljudi. Naravno upoređuju sa rejtinzima na FOX-u gde je bilo 3 miliona otprilike što je nonsens jer ovde gleda ceo svet, da ne pričam o botovima ali rejtinzi fox-a posle Takera su prepolovljeni u tom terminu. Sinoć je recimo msnbc imao 1,8 a FOX 1,7 miliona gledalaca u tom terminu. 

Pa koliko mozda neAmerikanaca gleda to ... 1-2% od tih 60 miliona ? 

Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

Pa koliko mozda neAmerikanaca gleda to ... 1-2% od tih 60 miliona ? 

 

Ne znam, ali siguran sam da je broj mnooogo veći, tipa bliži 50% nego jednocifrenom 

Link to comment

koliko je tacno ljudi pogledalo to, a koliko je samo proslo preko toga, to je vaznija informacija. 

  • +1 2
Link to comment

Fair point, ali ovo je trajalo 10min a čitav show inače traje sat vremena sa sve reklamama. Verujem da je velika većina pogledala bar koji minut 

Link to comment

nevezano za tuckera, meni su te brojke uvek delovale prenapuhano. cesto se desava da neki domaci tvit koji ima 50 lajkova ima 50k views. mislim da ne postoji drustvena mreza gde je to manje relevatno jer se veliki broj tvitova jednostavno preskrola. 

Link to comment
×
×
  • Create New...