Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

pa kako nisu, npr namesteni izbori protiv bernija (dokazano)

 

da vi zivite u nekom normalno svetu bez ovog medijskog mraka koji je mnogo blizu severnoj koreji sanders bi dobio vise glasova od nje i ove dvoje morona zajedno

 

 

 

 

  • Haha 4
Link to comment

Pa pored Bengazija, mail servera i ostalih lock her up tema zbog kojih je i bila pod istragom i davala pod zakletvom izjave pred komisijom na Kapitolu koji je tada bio pod kontrolom republikanaca, ti si našao “nameštene izbore protiv Bernija” da joj nadješ za zločin? I taj zločin je “dokazan” pred sudom? I to je isto kao ove 4 istrage protiv Trampa? Ti si neozbiljan čovek.

 

  • +1 1
Link to comment

@black mirror Malo manje ONA propagande i Carlsona bi ti prijalo. Eno, citaj im izjave pred sudijom gde ne smeju da lazu, sta su rekli o Tramparinim teorijama kradje i sta zaista o njemu misle. Cak i u privatnim porukama jedno drugima.

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, black mirror said:

pa usli, nisam video da su nesto rusili. nego i da su rusili i palili to je njihovo i njihovo pravo

Kako si samo do ovoga došao, leba ti? :D 

Link to comment
13 minutes ago, ObiW said:

Pa pored Bengazija, mail servera i ostalih lock her up tema zbog kojih je i bila pod istragom i davala pod zakletvom izjave pred komisijom na Kapitolu koji je tada bio pod kontrolom republikanaca, ti si našao “nameštene izbore protiv Bernija” da joj nadješ za zločin? I taj zločin je “dokazan” pred sudom? I to je isto kao ove 4 istrage protiv Trampa? Ti si neozbiljan čovek.

 

 

pa iskreno za bengazi i za email budalastine boli me qrac, ali namesteni izbori protiv sandersa jesu zlocin, razumem da ti sada trenutno ne razumes to ali kada budes razumeo bice vec kasno

Link to comment

Jeste se aparat demokratske snage upregnuto da Bernie ne pobedi na prajmerijima što jeste problem za članove te stranke, ali daleko od toga da je išta kriminalno bilo u pitanju.

 

Btw, ne znam koga kažnjavaju u USA, ali i ja sam podržavalac prava upada i lomljenja u skupštini - sve dok si nenaoružan, tako da ako i nenaoružane hapse, preterali su. Baš je zanima kakva bi reakcija bila da je za vreme Trampa kongres zabranio gej brakove pa levičari upali u skupštinu.

 

Ako koga treba kazniti za pokušaj državnog udara - to je Trump!

Link to comment
5 hours ago, black mirror said:

pa usli, nisam video da su nesto rusili. nego i da su rusili i palili to je njihovo i njihovo pravo, necemo valjda sada imati dvostruke standarde

 

a za genijalca sta reci osim da je genije ali kada gledas na drugu stranu imas jos vece genija, koruptovanog do koske, rasistu i silovatelja ali mi cemo i dalje nastaviti sa narativom o andjelu i crnom djavolu

 

Ma kakvi rušili, obnavljali, popravljali, krečili:

Resulted in Extensive physical damage;offices and chambers vandalized and ransacked; property stolen; more than $30 million for repairs and security measures

5 deaths from the attack (1 from gunshot, 1 from drug overdose, 3 from natural causes);[21][22] 4 officer deaths by suicide within seven months of the attack

Unknown number of rioters, including at least five hospitalized[24]

At least 138 police officers (73 Capitol Police officers, 65 Metropolitan Police Department officers),[25] including at least 15 hospitalized

https://en.wikipedia.org/wiki/January_6_United_States_Capitol_attack

 

Besmislenost teze da je to "njihovo pravo jer je parlament njihov" ne treba posebno objašnjavati. Mada, bilo bi zabavno gledati kako svaki par nedelja gori parlament pošto se nekome diglo da iskoristi svoje "pravo".

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
13 hours ago, ObiW said:

Jel Sandersa i Bajden pokrao?

 

naravno i to vise nego hilari. primaries su bili namesteni kao i predsednicki izbori

 

u nekim fer izborima bez medijskog mraka tramp bi pobedio bajdena a sanders bi pobedio obojicu zajedno lagano

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, black mirror said:

 

naravno i to vise nego hilari. primaries su bili namesteni kao i predsednicki izbori

 

Kod mene glatko izgubio, dobio 29% glasova naspram Bajdenovih 34%, 625 hiljada naspram 725 hiljada. Trebao je da nazove ove koji su brojali glasove i da kaže “nadjite mi 100 hiljada glasova” :D. Da se razumemo, ja sam bio jedan od 625 hiljada, pa mi nije problem da kažem da je izgubio. Ja glasao, priznajem poraz, ti nisi i ne priznaješ. 

Link to comment

Ford-and-Nimitz-Class-AC.jpg

Spor, saga koja traje vec dobrih 5 godina, od 2018, izmedju brodograditelja, Huntington Ingalls Industries Inc. (HII) i podizvodjaca, General Electric se konacno okoncao sporazumno, bez suda, pristankom GE da isplati odgovarajucu kompenzaciju.

Spor je nastao oko рикњавања lagera reduktoratm pogonskog sistema na prakticno prvoj voznji najnovijeg i najmodernijeg nosaca aviona Gerald R. Ford, CVN 78, inace cirka 13 milijardi dolara vredne plovece naprave, pojedinacno najskuplje gradnje u istoriji ne samo SAD. 

Procenjenog, sa sve rukamatm na 30 miliona dolara.

Ali koji je nosac ucinio neupotrebljivim, parkiranim, nesto jace od godinu dana.

Link to comment
×
×
  • Create New...