Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

14 hours ago, askeladden said:

milovanje.Ai nasi panduri nisu do prekljuce cuvali demokratiju po Iraku uz pomoc kundaka i samo rafalima.

 

Koliko sam razumeo, ex-pešadija/marinci/štogod je još i najmanji problem, na više mesta sam naišao da su prvi među uzbunjivačima. Strašno zvuči, ali to kako su ih u vojsci učili patrolama i odnosu sa lokalnim stanovništvom daleko je humaniji pristup od onog što ih uče na policijskim kursevima. Već sam postavio (naći ću kasnije) kakvim gadostima ih indoktriniraju, tu su izraelski instruktori, svakakva sranja. Nijedan od ovih iz Tenesija nije došao iz vojske, sve je to iz kuće zvane društvo.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
10 minutes ago, zorglub said:

Koliko sam razumeo, ex-pešadija/marinci/štogod je još i najmanji problem, na više mesta sam naišao da su prvi među uzbunjivačima. Strašno zvuči, ali to kako su ih u vojsci učili patrolama i odnosu sa lokalnim stanovništvom daleko je humaniji pristup od onog što ih uče na policijskim kursevima. Već sam postavio (naći ću kasnije) kakvim gadostima ih indoktriniraju, tu su izraelski instruktori, svakakva sranja. Nijedan od ovih iz Tenesija nije došao iz vojske, sve je to iz kuće zvane društvo.

 

Jeste, sasvim tacno. Citava industrija unutrasnjeg represivnog biznisa sa sve prekomernim naoruzavanjem, pogresnom obukom policije i zatvorima.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kipo said:

Zbog ovog je Blinken otkazao posjetu Kini :mellow:

Iz nekog razloga iz je taj balon jako razljutio. Prvo sto se nalazi iznad njihove zemlje. Drugo, iz nekog cudnog razloga ne mogu da ga obore. Nalazi se na, ako sam dobro razumeo, 30km od zemlje i tu standardno oruzje ima roblrm da upuca balon ;)

 

  • Haha 1
Link to comment
Just now, x500 said:

Iz nekog razloga iz je taj balon jako razljutio. Prvo sto se nalazi iznad njihove zemlje. Drugo, iz nekog cudnog razloga ne mogu da ga obore. Nalazi se na, ako sam dobro razumeo, 30km od zemlje i tu standardno oruzje ima roblrm da upuca balon ;)

 

Juce sam citao da vojska ppreporucuje da se ne obara kako ne bi ostetio nesto ili nekoga na zemlji, jer istovremeno ne predstavlja opsanost (juce nisu pominjali da nosi ove gedzete). Fora je sto bese iznad Montane gdje je krcato silosima sa interkontinentalnim raketama. Sama cinjenica da Blinken zbog ovog odgadja dogovorenu diplomatsku posjetu Kini je veoma :ph34r: 

Link to comment
3 hours ago, Redoran said:

Da, kada ih budu napali nuklearkama, zakačiće ih za balone. Savršen plan, takoreći.

 

Za B-mašine!

 

image.thumb.png.c14d937eceab1ef2819721dab93c7d8c.png

 

Machines we are sending to the skies

  • +1 1
Link to comment
Quote

An update on the Chinese Spy Balloon flying over the USA and an answer on what it might be.
John Powell has been in the balloon and lighter than air business for more than 40 years this an update of his assessment on the Chinese reconnaissance balloon overflight.

 

 

 

 

Edited by vememah
Link to comment
×
×
  • Create New...