Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

 

Tramp bira samo najbolje kadrove.

 

 

Quote

From November 2020 to January 2021, Ellis was a member of what she characterized as an "elite strike force team" that made efforts to overturn Joe Biden's victory in the 2020 presidential election. She made unsubstantiated claims that Trump was the actual winner of the election and drafted two memos falsely asserting vice president Mike Pence could change the results.

https://en.wikipedia.org/wiki/Jenna_Ellis

Link to comment
22 hours ago, djordje geprat said:

kao samostalni kandidat ili republikanaca? znam da postoji procedura unutar stranaka.

Nominovao se...treba sada i Republikanci da ga izaberu za svog kandidata...

  • Hvala 1
Link to comment

 

 

Hvala dobrom Alahu, nađen je zajednički jezik - između demokrata i republikanaca da na brzinu proguraju novu regulativu koja će sprečiti generalni štrajk železničara.

 

Najgore je sprečeno, štrajka neće biti, praznici neće čekati 🎄🎄🎄 :wub:🎄🎄🎄

 

(Bolovanja za zaposlene u železnici nema, ko ih jebe, neka crknu.)

 

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, Budja said:

Neprijatelj ne miruje.

 

Pushing divisive content u vreme izbora, pa da li je moguće, zar u to sveto vreme mira, sloge, i prijateljstva? 

 

To samo perfidni Kinez može da izmisli, eventualno Rus. To nigde drugde nema.

Link to comment

Mislim da u ovom slucaju to nema veze sa bojom koze, nego sa celim operacijom finansiranja politicara, medija, izigravanja altruiste, roditeljima ...

 

Link to comment
On 30.11.2022. at 23:17, Weenie Pooh said:

 

 

Hvala dobrom Alahu, nađen je zajednički jezik - između demokrata i republikanaca da na brzinu proguraju novu regulativu koja će sprečiti generalni štrajk železničara.

 

Najgore je sprečeno, štrajka neće biti, praznici neće čekati 🎄🎄🎄 :wub:🎄🎄🎄

 

(Bolovanja za zaposlene u železnici nema, ko ih jebe, neka crknu.)

 

 

Nema placenog bolovanja, ili nema bolovanja uopste as in - razbolis se od necega ne dodjes na posao i paf otkaz.

Link to comment

Obicno imaju slobodne dane, cini mi 15, koje mogu da koriste po potrebi/zelji - da praznuju, da odmaraju i/ili da se lece.

 

Ima na forumu ljudi koji rade u SAD pa mogu da daju vise detalja.

Link to comment

PTO obično mora da se najavi unapred i da bude odobren od šefa, inače ti P deo otpada.

 

Sick leave je vanredna stvar zato što bolest ne može da čeka.

 

Moja (američka) firma daje neograničen PTO uz dvonedeljnu najavu/odobrenje, i do tri vezana dana bolovanja bez najave (u totalu ni te dane ne broje).

Link to comment
×
×
  • Create New...