Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

joj ne bih da govorim u vasicevo ime ali pre reditelj ima nesto protivu sexa u toj sceni. uopce je sex malo onako nasilan u GoT. jebu se uglavnom zli, ludi i divljaci dok starkovi leze jedno pored drugog ko viktorijanski vencani par na medenom mesecu.edit: i da doggy style je definitivni dokaz da s tobom nesto nije bas kako treba po misljenju debelog i autora serije.

Edited by kim_philby
Link to comment

Ko zna, mozda jos nisu provalili da postoje druge pozicije u seksu? Mada misionarska jeste uzasno nefilmicna, ne cudi me da su autori serije (ne secam se kako je bilo u knjigama) hteli malo da zacine.

Edited by Calavera
Link to comment
kao ona scena iz 3 karte za holivud kada leka kara.
:Hail: :D Друже Киме ниси нормалан. На такве бисере домаће кинематографије сам потпуно заборавио.
Sta ti imas protivu seksa, Vasicu? Ajde lezi tu da popricamo malo...
Баш ништа, него мислим да постоји одређени жанр филмова у коме је секс сам себи сврха и у коме су сцене много боље одрађене. Колико пута треба да видимо Прстића као најбескрупулознијег пимпа окруженог гомилом сиса да схватимо да је потпуно аморалан. Мелисандра је превише зајебан лик да би икакв оправдање оне сцене на столу имало смисла. Успут Аша Грејџој је потпуни помашај. Пре лични на чистачицу у некаквом мотелу крај аутопута него на некога ко зна да командује викиншким дракаром. Нула од харизме. Е, одна дође и она кукњава у пустињи... :isuse:
Link to comment

Sta je tu tacno problem, sto ta scena postoji ili sto Melisandra izgleda nedovoljno opasno ili nesto trece? Ako je ovo drugo, prilicno sam siguran da je u toj sceni ona ta koja ima kontrolu nad situacijom.Ni meni se Asha ne svidja. :(

Edited by Calavera
Link to comment
Sta je tu tacno problem, sto ta scena postoji ili sto Melisandra izgleda nedovoljno opasno ili nesto trece? Ako je ovo drugo, prilicno sam siguran da je u toj sceni ona ta koja ima kontrolu nad situacijom.Ni meni se Asha ne svidja. :(
Е, да смо се код Аше сагласили. :) Ја не видим сврху те сцене. Однос ње и Станиса је врло компликован, свођење истог на пуку дом суб везу је по мени банално и врло мизогоно.
Link to comment

Komplikovan jeste, ali koliko mogu toga da ubace za 2 epizode? A svrha scene je da pokaze da izmedju njih ima necega, u knjigama se o tome samo suskalo-buskalo jer nismo imali POV svedoke. S obzirom da je TV verzija lisena tih problema, nema razloga da nam i ne pokazu sta se tu desava. Nije mi se ucinilo mizogino uopste, ko sto rekoh, Melisandra tu ima potpunu kontrolu.P.S. Syrio Forel upravo drzi AMA (ask me anything) na redditu:http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/sapz2/hello_i_am_miltos_yerolemou_i_am_an_actor_you/

Edited by Calavera
Link to comment
Ја не видим сврху те сцене. Однос ње и Станиса је врло компликован, свођење истог на пуку дом суб везу је по мени банално и врло мизогоно.
+100Zato ni Martin nije eksplicitno prikazivao nikakvo teslačenje između njih. Ne da se on nešto sustezao oko toga - kad mu je zatrebalo za batu i seku Lannister ili recimo za Deni i Khala Droga, bio je vrlo konkretan u tom pogledu. Dosta fanova misli da je bilo tu seksualne veze između njih i autori serije su odlučili da implementiraju tu verziju. Mada sam i nisam toliko ubeđen (ali ne isključujem 100%). Taj Stannis je čovek koji je sve radi zbog morala, prava i sličnih vrednosti. Čak i kad je već bio u domenu Melisandrinom, on je recimo odbijao da joj da malog Edrika. Plus, za nekoga ko sebe doživljava kao mučenika koji će žrtvovati sve svoje za ispunjenje neke pravde/prava/whatever, deluje mi suviše jeftino da se tako kompleksan lik proda za shag. Sa druge strane, mislim da sama Melisandre ima mnogo veći spektar sredstava u rukavu da dođe do onoga šta želi, da bi to radila podavanjem i obećavanjem nekog sina - Stanisu treba legitmni sin za naslednika, ne bastard. Da, znam za senku koju Melisandre izbacuje iz plondže, ali ne mislim da je hopa-cupa jedini način za nju da izvede svoj hokus-pokus.
Link to comment

Ljudi, jedini nacin na koji bismo bili sigurni da se oni stvarno kresu je da ih Davos stalkuje. Nismo imali nijedan drugi POV oko njih sve do pete knjige.

Link to comment

Ma okej, ovo je nije knjiga, nego ekran - jasno je da će hteti da ubacuju dramatizaciju gde god mogu. Mada to ne dočarava pravu kompleksnost nekih likova i odnosa među njima.

Link to comment

Kao što rekoh (doduše, nisam siguran da li na ovom ili na onom drugom topiku), Stanis je umesto noblest of the nobles u ove dve epizode prikazan kao potpuni ludak. Onaj ko nije čitao knjigu će se susresti sa ludakom koji pali vatre na plaži zarad molitve i koji kreše ono što mu obeća sina. Obaška što je glumac koga su odabrali smešan da smešniji ne može biti, kao karikatura Stanisa. Katastrofa.

Link to comment
Zato ni Martin nije eksplicitno prikazivao nikakvo teslačenje između njih. Ne da se on nešto sustezao oko toga - kad mu je zatrebalo za batu i seku Lannister ili recimo za Deni i Khala Droga, bio je vrlo konkretan u tom pogledu. Dosta fanova misli da je bilo tu seksualne veze između njih i autori serije su odlučili da implementiraju tu verziju. Mada sam i nisam toliko ubeđen (ali ne isključujem 100%). Taj Stannis je čovek koji je sve radi zbog morala, prava i sličnih vrednosti. Čak i kad je već bio u domenu Melisandrinom, on je recimo odbijao da joj da malog Edrika. Plus, za nekoga ko sebe doživljava kao mučenika koji će žrtvovati sve svoje za ispunjenje neke pravde/prava/whatever, deluje mi suviše jeftino da se tako kompleksan lik proda za shag. Sa druge strane, mislim da sama Melisandre ima mnogo veći spektar sredstava u rukavu da dođe do onoga šta želi, da bi to radila podavanjem i obećavanjem nekog sina - Stanisu treba legitmni sin za naslednika, ne bastard. Da, znam za senku koju Melisandre izbacuje iz plondže, ali ne mislim da je hopa-cupa jedini način za nju da izvede svoj hokus-pokus.
Због свега овог написаног сцена је јефтина и потпуно беспотребна. Као и онај фелацио код пимпа Прстића.
Kao što rekoh (doduše, nisam siguran da li na ovom ili na onom drugom topiku), Stanis je umesto noblest of the nobles u ove dve epizode prikazan kao potpuni ludak. Onaj ko nije čitao knjigu će se susresti sa ludakom koji pali vatre na plaži zarad molitve i koji kreše ono što mu obeća sina. Obaška što je glumac koga su odabrali smešan da smešniji ne može biti, kao karikatura Stanisa. Katastrofa.
Станис је човек правила до краја а не нешто посебно племенит. За ово се све остало слажем.
Link to comment
Станис је човек правила до краја а не нешто посебно племенит. За ово се све остало слажем.
Potpuno se slažem, mnogo bolja formulacija.
Vasicu, ti to preskaces moje postove? Objasnih ti zasto je ta scena tu.
Deset puta bi bilo bolje da je napravljena neka scena gde ih Davos stalkuje (btw, što bi pomoglo i da se malo više sazna o Davosu) i da se tako uvode likovi, nego još nekoliko minuta u Littlefingerovom kupleraju ili Khalesinog mučenja po šumama i gorama naše pustinje ponosne... Edited by Filipenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...