Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Pa traže ljudi nekakav kompromis. Da sve stane, jasno je da ne može. Da se samo neke stvari izbace a ništa da se ne doda... ne može ni to.Tako da kombinuju, petljaju. Meni ovo sa Crasterom deluje kao loš potez u svakom pogledu. Jasno mi je da su hteli malo akcije pošto se otprilike ništa osim šetnje po snegu neće desiti dosta dugo, sve dok ne sretnu Ygritte. Ali ipak je komplikacija dosta glupava. Radije bih gledao neki dijalog u kome nam Gilly otkriva da onaj žrtvuje svoju mušku decu - to bi bilo creepy in a good way. Besciljna jurnjava po snegu i mraku isukanog mača... nije.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako misliš to da vidiš kad je Littlefinger već ukrao tu scenu sa Sansom? Možda umesto toga ubace neku scenu Hounda u bordelu, gde priča o svojim ožiljcima dvema kurvama, povremeno ubaci "play with her ass" dok im se poverava? <_<

Link to comment

ma meni se cini da je vec bilo u prvoj sezoni to da on sansu tera da ga pogleda u onaj speceni deo. ili mi je to od knjige..ne mogu da se setim.

Link to comment

U knjizi je bilo, u seriji ne. To mi je valjda i najveće razočaranje kad je prva sezona u pitanju, što su meni omiljenog Hounda sveli praktično na statistu. (I dali mu onaj idiotski šlem :isuse: )

Link to comment

Slušam podcastoficeandfire epizodu #71., devojke kritikuju Asha Greyjoy casting (na osnovu trailera, nisu gledale drugu) i nekom padne na pamet genijalna ideja - sestru Alfie Allena trebalo bi da glumi Lily Allen :DNikad mi to nije palo na pamet, ali totalno bi imalo smisla:lilly-allen-26.jpgAsha_Greyjoy.jpglilly_allen_zombie_by_monsteronabox-d3f2gd8.jpg

Link to comment

Ne deluje to kao da je sa Iron Islands nikako.Nego, je li Megi Smit potpisala za ulogu Queen of Thorns? Trenutno imam problema da zamislim bilo koga drugog u toj ulozi.

Link to comment

Ne deluje ni Theon, pa šta?IMO Iron Islanders treba da izgledaju kao da im se ishrana celog života zasnivala ma ribi i rakovima, a e na svinjatini <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...