Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stannis mi je sada okej, navikao sam se na njega kroz ove najave. Davos mi je castovan bezveze i ne verujem da će bilo šta to da promeni. Ostali novi likovi iz klipa su okej, možda je polovna mlada malo prestara (ali 'ajde, šta sad), ekipa sa ostrva i ledare naročito rula...Qarth mi na osnovu ovih par klipova ne liči na Qarth iz knjige baš koliko ni Konjara iz prve sezone nije ličila na onu iz knjige. Kao što reče Razz, Iceland needs moar woods, ali je napredak makar u tome što Prokletije snimaju na pravom snegu.Očekujem da će animacije zamaka biti kevara. Imate negde neki tekst ili video o tome?edit:typo

Edited by Oxymoron
Link to comment
3:46 Asha/Yara™?
Uf, Yara :isuse: Ovo mi je ipak za klasu kluplje nego Robert/Robin distinkcija iz prve sezone. Asha Greyjoy mi je jedan od omiljenih likova u knjizi, nadam se da neće da je svedu na baš minimum. Neka je bude bar koliko i je Hounda bilo :(
Link to comment

Džofri održava svoj rođendanski turnir... na zidinama zamka :isuse: Morali su da ubudže pogled na more, naravno. Jebeš smisao, bitni su visuals <_<

Link to comment

A onomad si se zalio na lose visualse! Stvarno, vama ni Gospod Bob ne bi udovoljio. <_< Ozbiljno, ovo deluje znacajno lepse za oko od prve sezone, zmajevi izgledaju seksi.Jesi video zalobnog Eda? :D

Edited by Calavera
Link to comment
A onomad si se zalio na lose visualse! Stvarno, vama ni Gospod Bob ne bi udovoljio. <_< Ozbiljno, ovo deluje znacajno lepse za oko od prve sezone, zmajevi izgledaju seksi.Jesi video zalobnog Eda? :D
Pa u suštini ista je žalba. Prošli turnir je izgledao smešno jer nisu hteli da plate za 20 sekundi CGI publike. Ovaj turnir izgleda još smešnije jer nisu hteli da plate za 20 sekundi CGI publike... pa su ih umesto toga stavili da jašu po zidu zamka :isuse:Ali OK, taj Džofrijev turnir je i u knjizi opisan kao sad affair. Trebalo je da izgleda kao onaj iz prve sezone.Dolorous Edd ne izgleda kako sam ga zamišljao, ali zvuči taman :)
Link to comment

A jebiga, sumnjam da ne bi platili da su mogli, valjda je kinta otisla na bitnije stvari. Kad smo kod toga, budzet za ovu sezonu je povecan na 69 milijuna. :)

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...