Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Ima na Martinovom blogu poduži kanadski intervju u tri dela (pored iritantne voditeljke sam samo čekao da iskoče Terens i Filip) i na kraju trećeg klipa Martin čita poglavlje iz Winds of Winter.GO TEAM VICTARION!Jedva čekam da napravi pičvajz po Slavers Bayu.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Heh, gledam samo taj treći deo i zanimljivo mi je kad priča kako su focus groups rekle da taj i taj lik nije dovoljno "likable"i kako moraju da "make her more likable" da bi publika htela da prati. Odmah sam zaključio: Catelyn Stark. Njoj su toliko replika i stavova izmenili za seriju da bi delovala kao manja kučka... nisu normalni.

Link to comment

Pa kažu da je masa čitalaca inicijalno imala jako lošu reakciju na nju na osnovu toga kako se ponašala prema Džonu. Jedna njena lajna koju su izbacili iz serije je ono kad se on oprašta od Brana jer ide na Zid, a ona mu kaže "It should've been you", misleći da je trebalo on da padne i ostane paralizovan a ne njeno dete. Prilično gadno ali realistično, kao i dosta toga kod Martinovih likova.Takođe na početku, ona je ta koja ubeđuje Neda da ode u King's Landing, postane Hand, i istraži lanisterska posla... u seriji su je pretvorili u majku kvočku koja plače jer joj se porodica raspada, ona bi samo htela da ostanu svi na okupu kod kuće. Valjda je tako više likable, ne znam <_<

Link to comment

A viseća gospoda su? Nisu valjda "B. & R.", to je iz treće sezone? :unsure:Nego, da li se još nekom čini da previše potenciraju u trejlerima onu Tirionovu lajnu kad kaže sestri "I will hurt you for this, one day you'll think you're safe, blah blah, joy will turn to ashes in your mouth..."Mislim, nigde u drugoj sezoni se ta neka "osveta" neće desiti. U trećoj će se sort of desiti ali u stvari neće ni tad, nego Cersei samo umisli da joj se to on sveti.Pritom, sam povod za tu teatralno najavljivanu nepostojeću osvetu je krajnje nebitan (izbičevana noname kurva, verovatno Ros).

Link to comment

Jesu oni, nema ko drugi. To se desilo pred kraj druge knjige, izgleda da ce ipak stici dotle. Malo me cudi sto onda nije bilo nikakvih vesti za casting Ramseyja, ali... uostalom, nema smisla nagadjati, videcemo kad budemo videli.To za trejlere mi ne smeta, i u onim pred prvu sezonu su otprilike milijun puta ponovili onu "I, Eddard of the House Stark, Lord of Winterfell, and warden of the North, sentence you to die". :D

Link to comment

Ima li ikakve indicije da stari piše? Ono što je pustio među ljude, uključujući i ovaj Victarionov čepter je pretpostavljam ono što nije ušlo u ADwD.

Link to comment

Kur moj piše, samo se povlači po konferencijama i fan sastancima, a danju se fantazira.Još tamo kenja na svom blogu kako gleda neke serije.

Link to comment
Jesu oni, nema ko drugi. To se desilo pred kraj druge knjige, izgleda da ce ipak stici dotle. Malo me cudi sto onda nije bilo nikakvih vesti za casting Ramseyja, ali... uostalom, nema smisla nagadjati, videcemo kad budemo videli.
Uf, ala su oni to zbrzali... Mada, nije da nema smisla - treba uturiti po jednu porodičnu tragediju u svaku sezonu - tata pao u prvoj, malji deca u drugoj, a svi ostali u trećoj.Samo da ne ispadne da je Theon uleteo u Winterfel i s vrata krenuo da tranžira vučiće. E da, pitam se kako li će transportovati Ros iz King's Landinga nazad na sever da mu pravi društvo :D
To za trejlere mi ne smeta, i u onim pred prvu sezonu su otprilike milijun puta ponovili onu "I, Eddard of the House Stark, Lord of Winterfell, and warden of the North, sentence you to die". :D
Meni je pred prvu sezonu nerviralo ono Nedovo veselo "Winter is coming, he he he" što su gurali na kraj svakog drugog trailera. Šta se smejuljiš, majku li ti obezglavljenu?! Ne znam ni iz koje je scene to bilo, možda su specijalno za trailer snimili :unsure:
Link to comment

Ja nešto nisam siguran u vezi Islanda kao lokacije za snimanje severa (beyond the Wall). Sever je trebalo da bude prepun prastare šume, a Island je poznat po tome što je go. Ajde one scene kad se popnu na planinčinu i idu na Skirling Pass, ali šipčili su celu knjigu od Castle Blacka do Milkwatera. Verovatno su te šumske scene snimali u studiju ili drugde.

Link to comment
Bolje ovde nego na citalackom topicu, ne moraju ni oni bas sve videti unapred:Polusaka deluje odlicno, kao i Balon.
3:46 Asha/Yara™? Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...