Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Možda će Brana i Rikona stvarno da otpišu u Theonovim rukama. Kao, Martion ionako ne zna šta će sa Rikonom (stavio ga na Skagos da mu leži tamo ako mu zatreba), a ovo sa Branom i korenjem je, što bi rekli Pajtonovci, "just silly".

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se nadam da će to biti neko relativno nebitan. Možda uvedu nekog iz Tully familije samo da bi ga odmah ubili? Ili the Reed keedz? Ako Catelyn skenja Littlefingera kao što onaj trailer sugeriše, to će biti najveće odstupanje od knjige do sada. LF je dosta važan lik, ako je suditi po knjizi... ali možda Carcetti ima planove da snima nešto drugo :unsure:Meni se sviđa da Catelyn ostane tragičan lik koji nikad nije osvetio Neda (posle sveti nešto drugo, naravno). Ne mogu da zamislim uverljiv scenario po kom bi se ona u sred rata srela sa Littlefingerom i izbola ga...

Link to comment
Ma da mi tudjine jos nismo ni videli vec samo njihove robove tj zombije. Mozda je tudjin onaj koji je odveo Brena.
Serijal počinje Otherom, a postoje jake indicije™ da je Coldhands jedan od njih, ili da je bar ista rasa, ali pobunjeni. A pojavljuju se i flešbekovima, mada, činjenica je da ne znamo ništa o njihovom poreklu, motivima i ostalim esencijalijama.
Link to comment

Za Coldhandsa je bar jasno pokazano u poslednjoj knjizi da je undead, manje-više kao i ostali iz Noćne Straže koji su zaginuli pa se vratili. To što je svestan i služi Three-Eyed Crow umesto Others ne menja bitno stvari.

Link to comment

Prevod DWD izlazi na prolece.Da li bi vi koji ste procitali knjigu na engleskom bili ljubazni da o njoj diskutujete na odogovarjucoj temi na pdf knjizevnost?Hvala.

Edited by ExicPL
Link to comment
Ako Catelyn skenja Littlefingera kao što onaj trailer sugeriše, to će biti najveće odstupanje od knjige do sada.
Mislim da je to samo montaža. Da nije Kejtlin u knjizi pretila bodežom onoj straži u Renlijevom šatoru da puste Brijen?Ne verujem da će biti ubistva ili poštede koji bi radnju činili različitom od one u knjizi - i Martin je rekao da je sezona vrlo verna knjizi.
Link to comment
Mislim da je to samo montaža. Da nije Kejtlin u knjizi pretila bodežom onoj straži u Renlijevom šatoru da puste Brijen?
Cat nije pretila nikome koliko se sećam, a i bilo bi malo glupo. Ona je tu gost, a Brienne je domaća. A u šatoru nije bilo nikog osim njih dve, u tome je kind of i poenta.Ako je montaža, prilično je uverljiva. Svetlo deluje isto, i nož, i razmak između njih dvoje... Možda se to samo Tyrion popeo na stolicu pa ispituje Litlefingera povodom tog bodeža i njegovog klevećenja pred Gđom Stark?Trebaće nam po jedan topik za one koji su čitali samo prvu knjigu, za one koji su čitali samo prve dve, tri... gledali samo prvu sezonu i prvi teaser trailer ali ne i drugi... Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Moguće, ali nije bilo nikog kad je Renly završio karijeru. U svakom slučaju Catelyn tu nikom nije pretila nožem, ni pre ni posle. Bila bi krajnje idiotska scena, u kampu punom naoružanih ljudi u oklopu ona izvlači keca iz rukava - riba ima nož! Oni tu odmah spuštaju svoje buzdovane, koplja, i ostalo na zemlju... uzmi šta hoćeš, samo nemoj da pucaš :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...