Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dal' se to samo meni čini ili mi kamera i fotografija deluju malo drugačija u odnosu na prveu sezonu?Doduše, ovo je samo teaser pa je možda i too early to say, štagaznam.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ko ce docekati. Prociteo sam sve knjige i procitao celu ovu temu sad i s kim ja da diskutujem???Ja mislim da bi idealan kraj druge sezone bila scena kada se na pesnici prvih ljudi cuje truba tri puta.

Link to comment

Ovi što su davno pročitali - sa njima ne možeš da diskutuješ. Pravili su velike razmake između knjiga, visili po raznim fan forumima, prežvakali sve moguće teorije zapleta. Jedan je čak i Hrvat.Mi koji smo tek sad pročitali sve knjige u cugu bi sve to prodiskutovali, ali vidiš da oni gledaju svisoka na nas. Kasno Tadić na Kosovo stiže.

Link to comment

Pa ko ih sisa mozemo mi da diskutujemo oni nek se ne mesaju. Znaci ja mislim da bi scena u polu tami dok odjekuju tri zova trube i posle treceg zova kadar na Sema i jedna rec "Tudjini" uz prigodno pisanje u gace sve ljude koji nisu citali knjige oduvala.

Link to comment
Ko ce docekati. Prociteo sam sve knjige i procitao celu ovu temu sad i s kim ja da diskutujem???Ja mislim da bi idealan kraj druge sezone bila scena kada se na pesnici prvih ljudi cuje truba tri puta.
To je kraj prologa treće knjige, zar ne? Trebalo bi tako da bude i u seriji ako dobaci do treće sezone.Inače, čujem danas da je najavljeno da će biti neka neočekivana smrt u drugoj sezoni, neko ko je knjigu preživeo bi trebalo da zglajzne? Zna li ko nešto više o tome?
Link to comment
To je kraj prologa treće knjige, zar ne? Trebalo bi tako da bude i u seriji ako dobaci do treće sezone.Inače, čujem danas da je najavljeno da će biti neka neočekivana smrt u drugoj sezoni, neko ko je knjigu preživeo bi trebalo da zglajzne? Zna li ko nešto više o tome?
Према хајпу који серија овде има нема шаје да не буде треће сезоне. Што се тиче убиства, то би било.... :isuse: али ако баш мора онда Прстић. :wub:
Link to comment

Pa ne moze Prstic treba da ubije Lisu. To mora biti neko ko nije bas toliko upleten. Mozda Kevan Lanister? Da bi izbegli svu gungulu oko nove desnice posle Tivina.Weenie jeste prolog trece ali mislim da bi to diglo tenziju do maksimuma ljudima koji nisu citali knjige. Ma da mi tudjine jos nismo ni videli vec samo njihove robove tj zombije. Mozda je tudjin onaj koji je odveo Brena.

Edited by Moća
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...