Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

a daaaj, niko nece da se igra ovih igrica. nikakvi ste fanovi! ni ti vini?!!!pokupicu ja lutkice i odavde i da se igram na nekom drugom mestu. :)
hocemo da se igramo, samo necemo s tobom
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nju smo već videli:
Ova slika mi nista ne znaci dok je ne vidim u gvozdju i sa macem u ruci. Tu moze sminka stosta da odradi na bilo koju stranu. Ako nju prikazu kako treba, oprosticu im i eventualni blagi promasaj sa Ygritte.Generalno do sada im je odlican casting, vidi se da su dosta paznje posvetili tome, pa nema razloga da bude problema ni ovde.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Citam Oluju maceva

Upravo su ubili Roba, Kejtlin i Ajru. Osecam se isto kao ovaj likOvaj debeli bas voli da ubija glavne likove angry.gif

Arju? Deder, pročitaj ti taj deo ponovo.

Link to comment

Možda se ja pogrešno sećam, ali zar nije Joren ošišao Arju baš, baš kratko? Ovde joj kosa izgleda jedno 5 cm duža, a mislim da je ta scena tek dan-dva posle šišanja.Džof ima neki gigantski samostrel, overcompensating much? :DAnne Boleyn izgleda kao da bi mogla Sansi mama da bude, a trebalo bi da su tu negde po godinama.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Sansa bi trebalo da ima 13, a Margaery valjda 19? Mada, na sve te godine u knjizi su ovi u seriji dodali barem 5.Nego sve vreme se trudim da zamislim Dinklageta bez nosa i baš me zanima kako će to izvesti.

Link to comment
Sansa bi trebalo da ima 13, a Margaery valjda 19? Mada, na sve te godine u knjizi su ovi u seriji dodali barem 5.
... i preko toga još +10 na Margaery. Nisu mi jasni nimalo, kako će tamo u 4.-5. sezoni da ubeđuje ceo svet da je devica?z3.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...