Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajoj. Zavlači ovaj Martin, pa to ti je. Eve me pri kraju ACOK, Deni poglavlja preskačem, vidim da bih i sina Džonija mogao početi, dajte bitke, spletke, klanja, juriš, ovo ono... A i ovi vidoviti klinci smoriše.

Link to comment

Pa, zar nisi imao sega mega bitku pri kraju ACOK?btw, ja onako lagano rereadujem ACOK i tek sad mi privuče pažnju Džonov vučji san o Brenovom licu u drvetu, obzirom na dešavanja u ADWD. Kul.

Link to comment
Nači Dubrovnik kao Pentos...
King's Landing uglavnom, a i neka druga mesta verovatno. Katica za sve™. :DNego, ovi snimaju neku poteru oko grada, tek sad sam obratio paznju... nadam se da to jure Barristana, a ne ono kad su trazili Robertove naslednike da ih ubiju.
Link to comment
Pa, zar nisi imao sega mega bitku pri kraju ACOK?
Aha, to valja. Jedan vrh. Naročito kad Džukcu Sansa zapeva himnu u sred onog haosa. Nego se obradujem kad počne Tirion poglavlje, sve kul, ajd i preko Ketlin se da šta zanimljivo čuti (žemska diplomatija, kul), Sensa sve bolja, a taman i procvetala, Arija simpatična, ai zar mora i oko nje da bude te istočne mistike, ali kad naleti Deni, huh, ffwd. Čarobnjaci, zmajevi rastu, misteriozni likovi se prišljamče, OK, sve to, ali brate... Sve u svemu, patuljak za sad rula, bildungsroman dečurlije može proći, nego petlja čovek, petlja, goji knjige, obezbeđuje si nastavke i honorare, sve ja to kapiram, nego, onako, kukam. Već pregledao spojlere po srodnim topicima i vidim da je zapetljancija poprilična, ali kad je u modi...
Link to comment

Homo Croaticus - Qarthicus?igra_prijestolja9-190911.jpg

Danas su filmaši uz pomoć vatrogasaca i meštara prikrivali kabele i skidali ferale koji bi mogli upasti u kadar. Također su i starim daskama oblagali skelu na dominikancima.
1316625139m141.jpgTu je najbolja galerija, a vidim i da sajt Slobodne trokira pod navalom zainteresiranih. Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...