Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Slično važi i za Fingers, onu vukojebinu iz koje je Littlefinger, bogatu kamenjem i kozjim govnima. Jebeš plemstvo ako ti je to posed, bolje da si commoner na nekom pristojnijem mestu.
Fingersi su Halkidiki VesterosaJa bih ziveo u nekoj sumi. Wolfswood npr. i da imam svoj copor. Na letovanje bih isao u Tarth. A kraljicu bih izmestio u Rozbi ili Senodol. Da bude blizu kralja ali da ne smeta puno, bolje mu je sa desnicom.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

A sta, niko ne bi u Highgarden? Najseksije mesto u citavom Westerosu... -_-
Idi? A nismo ga ni videli do sada...Zato smo Dorne videli, čuli, i omirisali. Martells >>> Tyrells. Alysanne i Sand Snakes FTW :wub:
Link to comment
A sta, niko ne bi u Highgarden? Najseksije mesto u citavom Westerosu... -_-
pa jeste highgarden najlogicniji za princeze, ali mi je nekako previse ko spanija ili toskana. riverrun sigurno ima francusku arhitekturu.
Link to comment
Idi? A nismo ga ni videli do sada...Zato smo Dorne videli, čuli, i omirisali. Martells >>> Tyrells. Alysanne i Sand Snakes FTW :wub:
Dozvoli, amoramo™ se mi licno uveriti u sve. Ja ni gorepomenuti Pariz nisam video, pa opet znam da je lijep.Mada je i Dorna do jaja, tamo su sigurno snimali Lawrencea od Arabije. :D Edited by Calavera
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...