Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Njega ne znam, a nju znam ukupno iz jednog filma... gde je, gle čuda, glumila zlokobnu sveštenicu egzotične religije koja nosi crveno. A i Sean Bean zagine u istom :DŽao mi je što nisu uzeli neku Azijatu, da da malo osećaj te neke egzotike. Ovako kad kaže Melisandre from Ashai, ljudima će delovati kao da je iz susednog sela umesto sa druge strane sveta <_<
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

A kakve veze ima da li su razbacani 50 km jedni od drugih, ili 5,000 km?
Pa i nema, sve dok glumci ne dele scene nego svaki mora otkinuti 10 minuta od epizode samo na svoju pricu. Najgore sto mi ovo mi nije padalo na pamet dok nisam procitao Ples, sad bezveze grizem nokte. <_<
Žao mi je što nisu uzeli neku Azijatu, da da malo osećaj te neke egzotike. Ovako kad kaže Melisandre from Ashai, ljudima će delovati kao da je iz susednog sela umesto sa druge strane sveta <_<
Sta oces, globalno selo. :s_d: Edited by Calavera
Link to comment

"Irish actor Liam Cunningham was an electrician in the mid 80's..." :DNe piše koji mu je holivudski producen odsekao dva prsta kad ga je unapredio u glumca.Dobro izgleda za Davosa, vrlo onako common-peopleish.

Link to comment

Idukurac, Calavera, kako sam se istripovao da su Davos promenili u Mathos :DValjda da ga publika ne bi pomešala sa Daxos (Xaro Xhoan), koji je naravno superbitan lik i čije ime mora da ostane u originalu :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...