Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Pa da, ja iščito 600 strana i još nisam obnevideo. Samo đubre nemačko sa 4chana izgleda da neće da uploaduje ostqatak knjige angry.gifEvo sample kako izgleda stranica, sasvim se dobro vidi (samo je prvih par desetina lošije od ovoga):(Uf, glupi photobucket ovo risajzuje, moraćete da mi verujete na reč. Original je 3872x2592, 3.2 MB jpeg)DSC_0001.jpg

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja video da je prvih 50ak strana teško čitljivo i batalio. A i hoću da završim sa re-readom sve 4 knjige pre nego krenem sa DWD (ako izdržim).Nego, ako si već iščitao 600 strana, znači da ipak nije tako dosadno? :DInteresantan review DWD (već vidim kima uskoro na ovom topiku :D ).

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Meni nije dosadno, mada da ima praznog hoda - ima.A reread ti i ne treba, pošto se svako malo neko priseća šta je bilo ranije. Previously, on "Homicide: Life On the Street"...Npr., ako si slučajno zaboravio koga je u prošloj epizodi Tyrion upucao samostrelom na WC šolji, on će te na to podsetiti jedno 68 puta na prvih 100 stranica :isuse:Takođe, ona glasina da su neke "popularne fanovske teorije" potvrđene u ovoj knjizi, za sada nije baš tačna. Potvrđene su samo novim nagoveštajima i glasinama. Radi se o targaryenskom poreklu dva muška lika, naravno. Ništa definitivno, ali Melisandrine vizije i Selmijeva prisećanja sugerišu da obojica stvarno imaju zmajeviti haplotip.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Brijena me ne zanima previše, ali ako Ašu zajebu kao što izgleda da hoće...Pa još ime da joj promene u "Yara", pošto je publika izgleda previše retardirana da razlikuje Asha od Osha, iako dva lika nemaju nikakvih sličnosti i ne pojavljuju se u istom kraju sveta :isuse:
Link to comment

nesto sam skontala. kad bude izasla poslednja knjiga (za jedno 15 godina) ja cu mozda imati sina tinejdzera i zajedno cemo da chkiljimo u calaverine skenove zbog neizdrza.ja sad citam drugu knjigu i sve vise volim tyriona.

Link to comment
nesto sam skontala. kad bude izasla poslednja knjiga (za jedno 15 godina) ja cu mozda imati sina tinejdzera i zajedno cemo da chkiljimo u calaverine skenove zbog neizdrza.ja sad citam drugu knjigu i sve vise volim tyriona.
oduvek sam hard kor fanove smatrao debilima, ali sad se i ja plašim da ova saga neće doživeti kraj.bilo bi šteta..
Link to comment

Sutra mećem prikaz na blog. Što se mene tiče, ovo je najgora knjiga u serijalu - što ne znači da je loša, naravno. Ali detaljnije ću obrazložiti svoj stav u sutrašnjem tekstu.

Link to comment

Pa dje je? angry.gifNego, DWD me zabrinuo za buducnost serije. :unsure: Posto znamo da ce iskombinovati Gozbu i Ples u dve hronoloski pravilne sezone, osecam da ce morati da pocnu da seku citave storilajne jer su likovi razbacani ne na jednom, nego DVA kontenenta. Samo u Plesu imamo

Jona na zidu, Theona u Winterfelu, Stannisa isto na Severu, Daenerys u Meerenu, Tyriona i Mormonta gde god ih vetar odnese, Conningtona sa Zlatnom kompanijom™, Cersei u King's Landingu, Jaimeja u recnim zemljama, Victariona na putu za Meereen, Quentina isto, Dornjane...

Nema sanse da ih sve uglave. :(

Link to comment

A kakve veze ima da li su razbacani 50 km jedni od drugih, ili 5,000 km?Struktura jeste zajebana za svaku vrstu adaptacije, osetilo se to i u prvoj sezoni/knjizi. Ali ako ti brineš kako će to izgledati kad dođe do četvrte ili pete sezone... you know nothing, Manny Calavera. Samo da bi se dovukli do te tačke, morali bi i da održe gledanost i da reše trista miliona logističkih problema. Meni uvek prvo padne na pamet kako misle da svake godine usklade termine za toliki broj glumaca, od kojih je većina dosta mlada i angažmana željna. Snimaće odvojene scene odvojeno, OK, ali ipak ima mnooogo interakcije... ima u editingu da vorpal blade radi snicker-snack samo tako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...