Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Ti onda imaš neko deluxe izdanje :)Lupam za FFC, tu sad vidim samo Iron Islands od novijih mapa, ali u prethodnim knjigama bile su sledeće mape:- The North- The South- The Land Beyond the Wall- The Lands of the Summer Sea (ista kao ova "Valyria", dakle Slaver's Bay i okolina)- King's Landing- Iron IslandsFree Cities nikad ranije nisam video, biće da je ova u DWD prva. Vaes Dothrak, Qarth, i Asshai isto nikad nisam video na mapi.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deluxe trip, izgleda. Našao sam negde kompletnu, navodno ultra vernu, mapu koja obuhvata i Ves Dotrak i Qarth i Ašai, pa sam nekako utripovao da sam je video u knjizi. Nego, niko sem mene nije video onaj spoiler za Varisa? :D

Link to comment

Jesam, tako mi i treba kad idem na 4chan. <_<Doduse, mislio sam da se zajebavaju pa sam vecinu napisanog zaboravio, samo mi je to za Varysa ostalo u secanju.

Link to comment

Aj nemojte napisati o cemu se radi.Zapravo, mozete sto se mene tice, mislim da cu preskakati ovaj topic od sada pa dok ne procitam DWD. :)

Link to comment

Bah, nismo klinci. Mada, juče kad sam na ASOIAF forumu video dva spoilera i ispod toga potvrdu za jednog od njih od administratora koji je čitao knjigu, ruka mi je po automatizmu kranula ka njemu. :D U međuvremenu su sve poskidali.Nego, jel pročitao još neko onaj Teonov sample chapter? Pitanje za nekog ko jeste...

Ko su dva lorda koja sede sa Remzijem Boltonom?

Link to comment

Za DWD bolje otvoriti novi topik, pa ko prvi pročita nek' tamo spojluje.   :)Zna li se kad da očekujemo domaće izdanje knige?Očekujem da će biti papreno skupo...

Link to comment

Ma dobro je i ovde, samo stavljajte sve iz knjige u spojlere sa naznakom glave do koje ste dosli. Cemu pretrpavanje foruma? ^_^Domace izdanje ce valjda tamo u martu, tako je bar nightflier rekao.

Link to comment

Iz dva bitna razloga:- Game of Thrones je naziv serije i prve knjige- Nema šanse da se ne ostavi neki masan spoiler. Neće proći ni 5 poruka, neko će nešto da izlane. Bolje na vreme razdvojiti nego posle brojati psovke  cool.gif

Link to comment

Ne znam o cemu bismo uopste pricali izmedju sezona serije nego o knjigama, eventualno jos o castingu novih uloga. :D Uostalom, svejedno mi je skroz, napravite novu temu ako hocete.

Link to comment

Pa da, ali iz nekog glupavog razloga imamo i deo foruma koji se bavi čitanjem knjiga, pa tamo možemo da diskutujemo o pročitanom bez spojlera, kuknjave i ostalih stega. A ovamo gde su TV serije nastavimo koliko toliko da se držimo serije i snimljenog.

Link to comment

Mislim da je samo 180 kopija procurelo, mozda potraje. Mada, po netu se suska™ da neko na 4 chanu skenira i kaci stranice, zato sam i bio tamo onaj put da proverim ima li istine a umesto toga popio spojler. <_< Ako ima neko hrabriji od mene da se uputi tamo...

Link to comment

Meni nije toliko problem izbegavanje spoilera (iako se do sada čuvam kao Margaery Tyrell) koliko ideja da browsujem po 4chan u potrazi za nečim konkretnim. That way madness lies, i to ne samo zbog idiotskog interfejsa.

Link to comment

Ja bi trebalo da kupim ebook već 12. i čitaću ADwD sa tableta, a HC bi trebalo da mi stigne tokom jula, mada sam čuo da će već 12. početi prodaja u Delfima u SKC, kao i da će biti na stotine knjiga. Videćemo. Inače, juče mi je Patrik SenDeni potvrdio da Martin za mesec do dva dana odlazi u Irsku na početak snimanja druge sezone. Biće tekst na mom blogu o Patrikovom boravku u Beogradu (vodio sam ga da se igramo sa belim lavićima u zoo vrtu), kao i fotke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...