Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Mislim da je za skuplje glumce samo plus ako ne moraju da se vezu ugovorom na vise sezona. :D Znam da je za Boromira to bilo ono sto ga je uverilo da prihvati ulogu.Rejtinzi konacno prebacili 3 miliona, tu imate i tacne podatke za sve epizode.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad mi pade na pamet, povodom ranije pomenute Melisandre i nedostatka crvenokosih bledunjavih azijskih chicas:211303_44400126_4092885_n.jpgMimi (:wub:) je glavna hostesa na podcastoficeandfire.com, a epizodno se pojavljuje i u mojim guilty nerdy pleasure wet dreams. Rođena u Mongoliji, živi u Dalasu.

Link to comment

Razze, ovo ce postati minsko polje u pauzi izmedju sezona, a jos i peta knjiga treba da izadje za tri nedelje, bolje se izvuci dok mozes. Mislis da je Nedova smrt najgore sto mozemo da ti ispojlujemo? :wicked:Isto vazi i za vas ostale koji pratite ovaj topic a niste citali knjige, znam da vas ima!

Edited by Calavera
Link to comment
Duvajte ga, knjige su naručene.
tek sada?! na zid sa njim!inace, serija odlicna. kada kazem odlicna, ne pokusavam da je uporedim sa knjigama, zato mi se i dopala. svakako da ima svojih mana, ali da je ovo gledao neko ko nije citao serijal? pa ono, kupio bi knjige :D "theyve killed my nigga Ned!" najjaci utisak mi je zapravo fenomenalna gluma. Sean Bean, Lena Headly i Mark Addy su izdominirali, Peter Dinklage jednako dobar, i naravno mala sto glumi Aryu je senzacionalno dobra. mada, istini za volju, to mi je najomiljeniji lik u knjizi, i tako je uradjen da jednostavno mora da ti bude simpaticna, ma kako god da je odglumila :)za Kingslayera, Catelyn, Daenerys i Jona cu da sacekam sledecu sezonu. na pocetku mi se nisu dopali, ali kako radnja odmice tako mi se nekako cini da se i oni kao glumci razvijaju. u svakom slucaju, likovi su im takvi da se mnogo promena desava tokom knjige, pa je moguce da ce se i oni prikazati u punom svetlu tek kasnijebravo za HBO, i neka pozure sa tom drugom sezonom. a tupavi Martin bolje neka je krenuo vec da pise 6. knjigu, nemoj da i nju cekamo 5 godina :)
Link to comment

Ako ne mozes da se strpis, savetujem citanje knjiga. -_- Ima tu jos dosta smrti koje ce te sokirati™, ali ako za njih saznas preko Wikija neces dobiti potpuni ugodjaj ni serije ni knjiga. To ti je najgore resenje, realno.I ja sam saznao za Robba pre vremena, otisao na Westeros forum cvrsto resen da ne zalazim u spojler topice, kad tamo u naslovu 1 teme pise "sta je Robb mogao da uradi pa da ne izgine" ili nesto slicno. 1 uzas. :(

Link to comment

Realno, Džon, Tirion, Kejtlin, Arja, Deneris, Džejmi i Bren su jedini (bitniji) likovi koji opstaju kroz sve knjige. Ok, i Pseto i još poneko, ali, po bitnosti, samo Džon, Deneris i Tirion mi se čine kao neke veličine koje bi mogle da dočekaju kraj serijala među živima. Sve ostale ovaj ludak od pisca može da poskida kao muve u narednim knjigama  :DA nadam se nekoj jezivoj završnici. Nikako ne bi valjalo da napiše neki sladunjav kraj, nakon koliko kasapljenja.

Link to comment
Ako ne mozes da se strpis, savetujem citanje knjiga. -_- Ima tu jos dosta smrti koje ce te sokirati™, ali ako za njih saznas preko Wikija neces dobiti potpuni ugodjaj ni serije ni knjiga. To ti je najgore resenje, realno.I ja sam saznao za Robba pre vremena, otisao na Westeros forum cvrsto resen da ne zalazim u spojler topice, kad tamo u naslovu 1 teme pise "sta je Robb mogao da uradi pa da ne izgine" ili nesto slicno. 1 uzas. :(
crvno vencanje jeste najsokantniji momenat u knjigama. prvenstveno zbog barokne brutalnosti samog dogadjaja. na primer, ja sam ocekivao nedovo gubljenje glave.
Link to comment
Ali, po bitnosti, samo Džon, Deneris i Tirion mi se čine kao neke veličine koje bi mogle da dočekaju kraj serijala među živima. Sve ostale ovaj ludak od pisca može da poskida kao muve u narednim knjigama  :D
Upravo, zato i mislim da se ono "three heads has the dragon" odnosi na njih troje. Ali mnogi fanovi se zapliću u razne mindfuck spekulacije, i onda očekuju od Martina da ubije svakog iole bitnijeg lika, da bi na kraju zmajeve jahali Hodor, Osha, i Davos <_<
crvno vencanje jeste najsokantniji momenat u knjigama. prvenstveno zbog barokne brutalnosti samog dogadjaja.
Uf, meni nije bilo ni previše brutalno ni previše neočekivano. Šta, upucali su kralja iz samostrela uz prigodnu muziku, OMG, kakav barokni raskoš? Plus što se nekoliko poglavlja pre toga premišljaju u stilu "uf, da neće matori da se uvredi pa da nas izda, šta mislite?" i onda bezveze zaključuju "ma neće sigurno, dao nam je 'leb i so, hajde da parkiramo vuka u dvorištu, tralala" <_<Dobra je scena, i lepo ukomponovana, ali previše ljudi histeriše oko nje kao nekakve prekretnice i ultimativnog zajeba čitaoca. Jedino što je mene tu stvarno iznenadilo je Bolton, kog ionako nisam primetio u prvom čitanju.
Link to comment
Upravo, zato i mislim da se ono "three heads has the dragon" odnosi na njih troje. Ali mnogi fanovi se zapliću u razne mindfuck spekulacije, i onda očekuju od Martina da ubije svakog iole bitnijeg lika, da bi na kraju zmajeve jahali Hodor, Osha, i Davos <_<Uf, meni nije bilo ni previše brutalno ni previše neočekivano. Šta, upucali su kralja iz samostrela uz prigodnu muziku, OMG, kakav barokni raskoš? Plus što se nekoliko poglavlja pre toga premišljaju u stilu "uf, da neće matori da se uvredi pa da nas izda, šta mislite?" i onda bezveze zaključuju "ma neće sigurno, dao nam je 'leb i so, hajde da parkiramo vuka u dvorištu, tralala" <_<Dobra je scena, i lepo ukomponovana, ali previše ljudi histeriše oko nje kao nekakve prekretnice i ultimativnog zajeba čitaoca. Jedino što je mene tu stvarno iznenadilo je Bolton, kog ionako nisam primetio u prvom čitanju.
brutalna je scena u stilu kurosave (ran) i sekspira (tit andronik) ili XVII vekovnih baroknih tragedija. svadba-pokolj. sa sve zasivanjem glave vuka na robovo obezglavljeno telo.ne mislim da je prekretnica (glavni junak epa je jon snou IMO) ali jeste potresan dogadjaj.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...