Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

moram ovde da pitam zato sto sam na onom obicnom topiku nerado vidjen gost: u koliko sati da ocekujem devetu epizodu sutra da se pojavi na torentsima? :Dpet dana se lomim da li da narucim knjizurine ili ne. progutala bih ih u pet dana koliko sam radoznala, ali imam redovnog zivotnog posla ko nikad.. :(

Link to comment

^ Torenti se uglavnom pojave 45 minuta po emitovanju epizode (4:45 po nasem vremenu). Sad bezi odavde pre nego sto slucajno procitas spojlere za narednih 4-5 sezona/knjiga! :fashisto:

Edited by Calavera
Link to comment
pa razmisli i izvagaj sta ti je bitnije - socijalan zivot i svakodnevne obaveze ili ponajbolja ef saga ikada - i onda naruci knjige :D
ako narucim to ce biti za dve nedelje. ne smem ranije..
Uglavnom se pojave 45 minuta po emitovanju epizode (4:45 po nasem vremenu). Sad bezi odavde pre nego sto slucajno procitas spojlere za narednih 4-5 sezona/knjiga! :fashisto:
ako je to 4:45 izjutra, cekacu ponedeljak ko i inace. jer ja rano ranim i dve srece grabim! :D
Link to comment

ziyi-zhang_13442.jpggong-li-news-0001.jpg75-w-li-gong-photo-lg.jpgtumblr_leyajjPCru1qdj6pxo1_500.jpg

Rofl. Point taken. Mada se gejše ne računaju.Crvena kosa, crvene oči, bleda put, bem ga. I dalje ne asocira na azijatkinje koliko na Nađu Higl.
Link to comment

Jebiga, nisu prikazali bitke. :( Jedan od razloga sto se nisam bunio za slabunjavost™ turnira i vojsku od stotinak dothrakija je sto sam mislio da ce budzet iskoristiti na bitnije stvari - bitke i scenu sa zmajevima. Sad se stvarno pitam gde su otisle sve te pare... jedino ozbiljno razocaranje do sada.Dobra stvar je sto nisu prikazali Tyriona kako izigrava nekog mamojeba sa sekirom, taj deo mi se u knjizi cinio skroz nerealnim i glupavim. Ovako ce onaj njegov juris na Blackwateru izgledati jos hrabrije, bar ako ne preskoce i to. <_< A cak je i nedostatak bitke svakako bolje snimljen nego ona beda iz prve sezone Rima.Sve ostalo je bilo divno, doduse. Da nisam citao knjige i da nisam fan bitki kako su napisane, bio bih potpuno odusevljen. Sve sto sam mislio da je trebalo da se prikaze je prikazano (osim Tower of Joy, ali s tim sam se postepeno pomirio). Tyrionova ispovest o Tyshi, Aemon Targaryen, Walder Frey i njegova deca, Jorah kako dokazuje svoju tvrdnju iz trece-cetvrte epizode da oklop pobedjuje brzinu i dodatak poslednjoj sceni u vidu Nedove i Yorenove interakcije, cisto da vidimo da se ovaj nije slucajno nasao blizu Arye. Ta poslednja scena je stvarno fantasticno snimljena, kako i dolici najvecem trenutku iz prve knjige.Jos 7 dana i nema vise. :o

Link to comment
He maaaayd :D:Hail:
Second, you need to trademark "They Killed My Nigger Ned" and start selling T-shirts STAT, because they will sell like hotcakes.
biggrin.gif
Link to comment
dodatak poslednjoj sceni u vidu Nedove i Yorenove interakcije, cisto da vidimo da se ovaj nije slucajno nasao blizu Arye. Ta poslednja scena je stvarno fantasticno snimljena, kako i dolici najvecem trenutku iz prve knjige.
Meni je samo ovaj detalj zasmetao. Kao, Ned primeti malu izdaleka, dovikne "Baelor!" Yorenu (pored kojeg eto tako slučajno prolazi), ovaj momentalno shvati da misli na Baelorovu statuu - ne na trg, crkvu, ili sveca - prepozna mu ćerku i ode da je spase. Bedno <_<U knjizi je taj trenutak hiljadu puta efektniji, jer kad se Arya zaleti kroz gužvu da pomogne tati, zgrabi je neko i tek što ga ona prepozna, odmah krene da je skalpira: "As the blade flashed toward her face, Arya threw herself backward, kicking wildly, wrenching her head from side to side, but he had her by the hair, so strong, she could feel her scalp tearing, and on her lips the salt taste of tears." I kraj poglavlja. :ph34r:Plus što mi Ned nekako nije dočarao da je potpuno poražen i izgubljen kad ga je Joffrey zajebao. Samo zvera okolo i traži pogledom Ariju... Dobro je delovala gužva oko kralja kad su Cercei, Sansa, i Varys krenuli da ga uzalud ubeđuju, ali kod samog Neda je baš nedostajao pathos.Inače fenomenalna epizoda. Čak su i Drogo scene dobre, žao mi onog Sawyera što ga je Mormont bezveze ubio, jedini od anonimaca stvarno deluje kao neki divljak. Scene bitaka su efektno izbegnute, kako i treba. Tyrionovo jahanje bi bilo tragikomično da su ga prikazali, a Whispering Wood je u offu kao što je i u knjizi. Malo je lame Robova govorancija post festum, ali šta sad.Shae nije kako sam je zamišljao, ali OK je ipak. Drinking game prekopiran iz Losta :D Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...