Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Jutros sam završio sa prvom knjigom i moram priznati, nije bilo većih odstupanja.Uglavnom su scene drugačije postavljene, ali su razgovori prilično verni.Ono što je počelo da me kopka je naslov "Ples zmajeva", jer se taj isti pojavljuje u prvoj knjizi kao naziv davnog sukoba između dvoje Targarjena.Jel debeli više završio sa knjigom ili čeka smak sveta 2012.te ?

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prestara je ona, Melisandra bi trebalo da ima 25-35 godina. Kad bi mogli da biramo bez obzira na godine, moj izbor bi bila:atia.jpg
pa i mr. bin je prestar za krajsnikatm
Link to comment
Prestara je ona, Melisandra bi trebalo da ima 25-35 godina. Kad bi mogli da biramo bez obzira na godine, moj izbor bi bila:atia.jpg
Ko ti je ovo, Atia Felatia? Nije loš izbor, igrala je religijskog fanatika prilično ubedljivo u Jarcu.
Link to comment
otkud ti to???
Ostavio sam ovo ranije na topicu, mislim:
[MELISANDRE] Age: 25-35. A red priestess from Asshai, a mysterious region in the far east, Melisandre is an influential counselor (and eventual lover) of Stannis Baratheon. She possesses prophetic powers and controls dark forces. Melisandre is highly sensual and seductive and well aware of her sexual command over men. She means to impose her religion on the world by all means necessary. She is extremely dangerous to any who dare stand in her way. Recurring. (Season Two: 5-6 episodes/Season Appearances: Multiple Seasons) *Nudity required*
Ko ti je ovo, Atia Felatia? Nije loš izbor, igrala je religijskog fanatika prilično ubedljivo u Jarcu.
Polly Walker, da. Bila bi dobra da je 10 godina mladja. :(edit: u onom postu sto sam linkovao gore ima i 1 audicija za Balona (kao za Jaqena, njega sam zaboravio da pomenem). Edited by Calavera
Link to comment

Ma nije bitno da li ima 30 ili 40, ionako nije neka sex bomb, više je mysterious authority figure. Ali moraju da je naprave bar malo Asian. Da ne ispadne da i na najistočnijem istoku od svih istočnih istoka živi isti enticitet kao na Westerosu <_<

Link to comment
Ma nije bitno da li ima 30 ili 40, ionako nije neka sex bomb, više je mysterious authority figure. Ali moraju da je naprave bar malo Asian. Da ne ispadne da i na najistočnijem istoku od svih istočnih istoka živi isti enticitet kao na Westerosu <_<
Kako nije sex bomb?I crvenokosa je, ergo nema teorije da bude Asian.
Link to comment

Misliš da ne postoje prirodno crvenokosi Azijati? Grešiš, za Kineze znam sigurno a ima verovatno i drugih.(Takođe, u knjizi se razni farbaju u zeleno i druge boje. A prirodno imamo belokose ljubičastih očiju...)A seks simbol nije primarno, kao npr. Shae, nego je pre svega nekakav proročko-veštičiji arhetip.

Link to comment
Ma nije bitno da li ima 30 ili 40, ionako nije neka sex bomb, više je mysterious authority figure. Ali moraju da je naprave bar malo Asian. Da ne ispadne da i na najistočnijem istoku od svih istočnih istoka živi isti enticitet kao na Westerosu
Kako asian, kad u knjizi ima mlečno belu put. Edited by S.L.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...