Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Pretece me Vini. <_<
Quick as a snake, calm as still water :PNego, je li castovan već Jaqen H’ghar? Nadam se da glumac nimalo ne liči na Syrio Forella... mada i to teško da će sprečiti ljude da fantaziraju kako su oni ista osoba.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisu castovali nikoga jos uvek, mada je GRRM potvrdio da su pocele audicije za neke likove. Melisandre, Davos, Brienne, Asha, Margaery, Ygritte, Xaro Xhoan Daxos i android Marvin Dolorous Edd.

Edited by Calavera
Link to comment

Ufff, pa najbitnije da se na vreme kastuje Xaro Xhoan Daxos, koga ćemo gledati u vr' glave dve epizode, a i za Paranoida Androida isto važi <_<

Link to comment

Meni je ceo taj storyline sa Dany u drugoj knjizi osim onog poglavlja u Kuci Neumirucih bio uzasno dosadan, uglavnom zato sto oko sebe nije imala nikoga zabavnog osim Joraha. On an unrelated note:tumblr_llxs4o7yDC1qk2t5co1_500.jpg

Link to comment
Da li će Jaime najebati, kad, i kako ostaje da se vidi, ali sumnjam da će biti od strane Brienne. Nekako očekujem da on i Cersei zajedno završe karijeru.
Mislim, moguće da će da rokne Džejmija, ali meni Džejmi i onako deluje kao sledeći veliki lik koji će da padne (lakomisleni dripac, gubitak ruke, lagana katarza, spoznaja o sestri, saučesništvo u ubistvu oca...ne vidim gde on može dalje da krene tj. čini mi se da je odigrao svoju ulogu, mada Martin ume da iznenadi)
Ne znam, cini mi se da se Jamie ovde zestoko potcenjuje. Sad kad je izgubio ruku i Cerseinu picku, poceo je konacno da misli glavom. Deluje mi kao da bi mogao da bude zeznut igrac u narednom periodu.A 3 zmajeve glave? Pa, ako moram da lupim, glasam za 2 zene: Daenerys, Jon i Asha. Edited by Fins fleet
Link to comment

Odgledao još jednom sedmu iz čiste dosade, našao dva nova detalja zbog kojih mogu sitničavo da zakeram! Yay!1) U sceni kad Jon i Sam idu iza zida da polože pionirsku zakletvu, Ghost laje dok istrčava iz tunela. WTF, zar vukovi to rade? (Znam da je on u knjizi skroz nem.)2) U poslednjoj sceni, Littlefinger stavlja Nedu ispod grla tamo neki običan nož - zašto ne onaj kojim su pokušali da ubiju Brana, koji Ned vucara za sobom svo vreme... Čehovljev bodež, takoreći?

Link to comment

Ih, ja odgledam svaku epizodu ponovo sredinom nedelje, tad zavisnost obicno pocne da me hvata. :DEvo ti sa Vikija ovo za vukove:

Although dogs are descended from the wolf, Canis lupus, their barking constitutes a significant difference from their parent species. Although wolves do bark, they do so only in specific situations. According to Coppinger and Feinstein, dogs bark in long, rhythmic stanzas but adult wolf barks tend to be brief and isolated.[1] Compared with wolves, dogs bark frequently and in many different situations.
S tim sto Ghost nije obican vuk nego, dozvoli, jezovuk! ^_^Ovo drugo valjda ne bi bio Chekhov's gun s obzirom da je taj bodez vec upotrebljen? A i da nije, sumnjam da bi se Ned lako odrekao moguceg dokaza za pokusaj Branovog ubistva.
Link to comment

Ma dobro, Čehov ili neČehov, znaš na šta mislim. U knjizi je Ned nosio taj bodež sa sobom sve vreme, i Littlefinger mu ga je uzeo baš u tom ključnom trenutku. Jeste da mu ne bi ništa pomogao, ali LF-u je valjda stalo do stila, majku mu staru!

Link to comment
Rejtinzi sedme epizode su, uprkos tome sto je ista prikazana nedelju ranije na HBOGO-u i praznicima, ostali nepromenjeni.
What did Game of Thrones ratings do on Memorial Day weekend?As you’ll recall, the numbers dropped last week for the first time (a bit inexplicably given the show had just aired its creatively strongest episode yet). This week, things were set up for a high degree of muddiness. Episode 7 was offered on HBO’s online service a week in advance, plus there’s the three-day holiday weekend to contend with — a period that often results in lower viewership.Thrones viewership was … unchanged. Another 2.4 million viewers for its premiere airing and a total of 3.2 million for the night, including the repeat. What’s vaguely still impressive about this: Overall TV viewership for the night was down 21 percent due to the holiday.
Odustajem od daljeg predvidjanja. :mellow: Edited by Calavera
Link to comment

Pa mislim da sam već iznio svoju, i samo svoju, i ničiju drugu teoriju - riječ je o stabilnom GRRM fandomu, ove manje varijacije su novi i navučeni. A na to se i ciljalo.

Link to comment
Hound nije mrtav*, ali nema šanse da će biti glava zmaja. To ljudi pokušavaju da svoje omiljene likove inkorporiraju u glavni zaplet...*U onom manastiru na ostrvu koji posete Brienne & co, se nalaze neki krupni ćopavi grobar koji voli pse, i Houndov konj. GLavni monk tvrdi da je Hound "at rest", navodno mrtav. Verujem da je tu lik tiho penzionisan, tj. da neće praviti nekakav comeback na veliku scenu.Tom o' Sevens jeste bio sa njima, a i dalje jeste. Što znači da novi gazda Riverruna može da očekuje da upozna Catelyn. Da li će Jaime najebati, kad, i kako ostaje da se vidi, ali sumnjam da će biti od strane Brienne. Nekako očekujem da on i Cersei zajedno završe karijeru.To sa kontrolom zmajeva jeste malo cheesy, ali sve u vezi sa zmajevima jeste. A kako rastu, može se očekivati da ih sve češće koristi kao deus ex machina - što onda zahteva neku protivtežu, zato je Drogon svojeglav, Euron Greyjoy može da joj ukrade nekog, možda i Bran isto, itd.
Онај свештеник лепо каже да је Џукац липсао, али то теби није доста. Још бољи су они 'фанови' који тврде да ће он да буде један од главних змајова. Лудило је како мозак који отупи од конзумирања фантази и хорор серијала који нису вредни ни папира на коме су штампани да пробају да конструишу свакоразне теорије. Успут, Џејми ће на овај или онај начин да убије Серси.
Pa mislim da sam već iznio svoju, i samo svoju, i ničiju drugu teoriju - riječ je o stabilnom GRRM fandomu, ove manje varijacije su novi i navučeni. A na to se i ciljalo.
Што нам гарантује серију дужине Сопрана, што ће рећи цео серијал књига.
Link to comment
Онај свештеник лепо каже да је Џукац липсао, али то теби није доста.
Svestenik je rekao da je Hound mrtav, izbegava odgovor kada ga Brienne pita za Sandora Cleganija. Plus:
On the upper slopes they saw three boys driving sheep, and higher still they passed a lichyard where a brother bigger than Brienne was struggling to dig a grave. From the way he moved, it was plain to see that he was lame. As he flung a spadeful of the stony soil over one shoulder, some chanced to spatter against their feet. “Be more watchful there,” chided Brother Narbert. “Septon Meribald might have gotten a mouthful of dirt.” The gravedigger lowered his head. When Dog went to sniff him he dropped his spade and scratched his ear.“A novice,” explained Narbert.
Nego, nisam video da je neko okacio:http://www.youtube.com/watch?v=6AoQQjkL2gc
Link to comment

Pseto nije mrtav, to je i Martin potvrdio. To sto se naculo od nekog lika da je umreo ne mora da znaci da je istina. Isto vazi za ser Davosa od Praziluka, u Gozbi se takodje pominje da je odapeo i da su ga obesili, a i za Lorasa kazu da je izgoreo...al sve to kroz neki razgovor, pitanje je sta je od toga istina.8mu epizodu je valjda pisao sam Debeli, treba ocekivati puno eksplicitnog seksa :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...