Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Dajte ljudi, nemojte da moram da vam crtam... koristite spojlere kad pricate o onome sto se jos nije desilo u seriji. Nemoguce da je toliko tesko. :(

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

@luft: Biće još malo zombija, negde pred kraj prve sezone. Recimo, 9.-10. epizoda. U drugoj nešto više.
:lol: nadam se da je akronim ono sto mislim da jeste.
Лубо и који су који теби? ОЈа сам ближи твом богледу него Винијевом, но опет ми је то на дугом штапу.
pa ko sto objasni vini. no, to je, ko sto rekoh, moj sajdkik da mi bude lakse da upecam rodoslovlje.
Nema ni toga, ni zmajeva za sada. Ja se malo bojim te scene, HBO bezi od CGIa ko djavo od krs'a, da ne bude neki epic fail.
meni onaj sneg u prvoj epizodi dosta cgijevski izgledao. ne verujem da ce bezati, a i po spisku redatelja deluje tako.za spojlere, ne znam sta da kazem. pokusajte da mislite i na nas, niznje martinovom duhu, ali ako zelite, mozemo da splitujemo na topik za male i velike.
Link to comment
Mogla bi i da se pinuje tema. Lost vise ne treba da bude gore.
jeres. lost ce uvek biti gore, dok je mene ovde.ali evo, zakacicu.
Link to comment

Okej, na veliku radost svih pristunih proglasavam ovaj topic otvorenim za bilo kakav razgovor u vezi GOT/ASOIAF-a. ^_^Poslednji spojler na ovoj temi:

:cry:

Edited by Calavera
Link to comment
a ono buđenje malog iz kome je krajnje neubedljivo & veštački dramatizovano da se poklopi sa klanjem vuka. I još dete opušteno otvara oči, kao da je malopre zaspao.Ako je nekom radnja plitka i predvidiva, a atmosfera mu se više sviđa... šta da vam kažem osim da se strpite.
Zar nismo vec utvrdili da je to foreshadowing Branovih buducih sposobnosti? Nice touch, sto bi rekli braca Englezi.
Link to comment

Uh, sad i krospostujemo dve teme istog imena?! Bar promenite ovoj ime u "GOT Elite" :PAko je foreshadowing, dosta je trapav a buđenje je jednostavno neefektno. Meni je u knjizi mnogo bolje kako se Bran probudi baš zbog njegovog vuka, a ne Sansinog... i prvo što kaže je "Summer. His name is Summer." :wub:

:lol: nadam se da je akronim ono sto mislim da jeste.
OT:Rado bih se pravio pametan, ali stvarno je lapsus :DVerovatno zato što čitam stare epizode ovoga:
Link to comment

Pa, meni se svidelo! evilsmile.gif Ozbiljno, i ja gotivim taj chapter u knjizi, ali dobro je videti da mogu da nas iznenade takvim detaljima. Plus, foreshadowing je uvek zakon...media_httpiimgurcomkp_gmwIt.jpg.scaled500.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJFZAE65UYRT34AOQ&Expires=1304288240&Signature=iOfey9ifpECSfLrsr9Xep0dc4%2F0%3D

Link to comment

Gledam casting na imdb, Tywina Lannistera cemo gledati u 8 epizoda, dakle sve sledece? Na koju foru, pa on se pojavljuje tek u 2. knjizi, ne? Dalje, za Littlefingera pise 9, a on se vec nije pojavio u 2?

Link to comment

da i ovde stavim instrukcije - ovde ste vi, elita, bavite se kontrastivnom analizom, intermedijalnim sazimanjem i tako to. na onaj topik ste dobrodosli, ali ne razbijajte iluzije onima koji nisu citali.a ti koji nisu citali, ovde citate na sopstvenu odgovornost, nema kazni za spojlerisanje.

Link to comment

najgora epizoda do sad. nista se nije desilo. upoznavanje likova, uvod u dogadjaje... tywin se zaista pojavljuje, u bezveze sceni sa robertom (ne secam se da li je ovo igde bilo u knjizi). prilicno bedna scena brata i sestre lanister.palme u kings landing? jeste to jug, ali nije mediteran. no, mozda se ja ne secam iz knjige... toliko ste smorili sa spojlerisanjem, ne znam da li sam sad ispojlerisala nekome gledanje epizode.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...