Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

A sta bi trebalo jos da saznamo o njemu pa da ne bude papirni lik? :) Meni je ovo sto sam kvotovao dovoljno, objasnilo bi zasto se stalno ponasa kao da zivi na Flegminoj kafi™.

Edited by Calavera
Link to comment

Ma nije papiran što se ne zna dovoljno o njemu, nego tako kako je koncipiran, isključivo kao prepreka za SPOILERA i ništa više. Kad on završi obuku SPOILER nestaje sa scene, a onda se vraća kao sidekick SPOILER SPOILERU baš kad treba opet da se izdrkava po SPOILERU. Ostali negativci, čak i SPOILER i SPOILER koje si naveo, su višedimenzionalni i bar sa neke druge strane interesantni, ovaj je 100% definisan kroz tu svoju ulogu. Ali to je sve nitpicking. Nego znači, u sledećoj epizodi se stiže u SPOILER'S SPOILER - a preko mora, dokle stiže radnja? Neće valjda već ono SPOILERISANJE? Jedna od par zamerki mi je to konstantno skakanje - scena tamo, scena ovamo, pa opet tamo... Npr. neko pokuša da ubije SPOILERA, onda gledamo malo kako se SPOILER vaćari sa SPOILERKOM, pa se onda vraćamo da vidimo ko je i zašto pokušao da ubije SPOILERA. Razumem da je to pokušaj da se uspostavi dinamika slična onoj u knjizi, ali scene mi deluju previše kratke i iscepkane za to.GOTZD edit: spoiler alert, motherfuckaaaz! <_<

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Spojleri u prvom pasusu, relativno minorni, ali opet... <_< Krunisanje je zakazano za sestu epizodu, mislim. A to skakanje sa Westerosa na onaj-drugi-kontinent je meni i u knjizi smetalo, jednostavno Danyni chapteri nisu imali skoro nikakve veze sa ovim sto se desava ovamo™, dva razlicita sveta. U seriji to jos i kako-tako povezuju, do sad smo dva puta dobili scenu sa Targaryenima posto je Robert pricao o njima, pa to malo pomaze.

Edited by Calavera
Link to comment

Mislio sam da ću pratiti ovaj topić paralelno sa serijom, no s obzirom da ovde ima barem nekoliko ljudi koji napamet znaju kada koji lik treba da podrigne, forumašenje oko ove serije postaje besmisleno.

Link to comment

@Filthy assistant Calavera: Izeditovani spoileri gore, hvala. @Fins fleet: Kakva crna kometa, nisu ni počeli da snimaju drugu sezonu.

Mislio sam da ću pratiti ovaj topić paralelno sa serijom, no s obzirom da ovde ima barem nekoliko ljudi koji napamet znaju kada koji lik treba da podrigne, forumašenje oko ove serije postaje besmisleno.
...and the grasshopper was enlightened. Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Mislio sam da ću pratiti ovaj topić paralelno sa serijom, no s obzirom da ovde ima barem nekoliko ljudi koji napamet znaju kada koji lik treba da podrigne, forumašenje oko ove serije postaje besmisleno.
Primecujem da kako nedelja protice, razgovor o onome sto se zapravo desilo u seriji zamire i postepeno biva zamenjen razgovorom o knjigama. Ja bih na tvom mestu pratio topic samo tih prvih par dana, pa prepustio topic nama zaludjenicima. :D
Link to comment
@Fins fleet: Kakva crna kometa, nisu ni počeli da snimaju drugu sezonu.

Pojavljuje se prvi put na kraju prve knjige, tokom scene rodjenja zmajeva. ;)

Link to comment

ja svratih do hbo store da vidim da li vec ima kakvih game of thrones trica. 90% prodavnice je GoT. majce sa grbovima svih familija, privesci za kljuceve (videh samo stark), needle otvarac za pisma (vrlo slatko), gluposti sa seta - pehari, ogrlice (one ogromne sto muskarci nose), nema maceva :( izgleda kao da hbo ocekuje da ce dugo trajati ova serija...prodaju i knjige sa grr-ovim potpisom, cena ~9 dolara.3151w8z.jpg

Edited by paculla
Link to comment

Nema ni toga, ni zmajeva za sada. Ja se malo bojim te scene, HBO bezi od CGIa ko djavo od krs'a, da ne bude neki epic fail.

:DZapravo, ja se nadam da cuvaju najbolje za kraj. ;) Edited by Fins fleet
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...