Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Ne znam meni su gvozdenorodjeni sa svim svojim obicajima i kulturom bas zanimljivi i ne bih imao nista protiv da snime recimo neki film samo po njima ako vec nema prostora za njih u seriji... Sto se tice narednih sezona ubedjen sam da ce fokusirati opet na glavne likove i lagaaano miksovati 4-5 knjigu (uz milion izmisljenih scena) . Tesko da ce hteti da trose ogromne pare za scenografiju Dorne, Zeleznih ostrva, Starigrada,Belih sidrista (o vecim slobodnim gradoima ven zaliva robova da ne pricam)... 

 

p.s. Odabir glumice za Ashu ne mogu da im oprostim :cry:

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koju Ašu, šta pričaš, taj lik u seriji ne postoji -_-

 

Što se scenografije tiče, Dorne - Hrvatska, a Iron Islands Oldtown i White Harbor - Irska. Done and done. Ako iskrsne još nešto, može opet Iceland da posluži <_<

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Tunis , Maroko po meni pre za Dornu (uz Latino glumce) , nema bas toliko peska po Spaniji i Hrvatskoj ... Bravos u Veneciji 100%

 

p.s. Naravno da ima lika Balonove cerke a to sto su je debilno krstili i naruzili u seriji je tuzna prica ... :)

Link to comment

Koju Ašu, šta pričaš, taj lik u seriji ne postoji -_-

 

Što se scenografije tiče, Dorne - Hrvatska, a Iron Islands Oldtown i White Harbor - Irska. Done and done. Ako iskrsne još nešto, može opet Iceland da posluži <_<

 

Morao sam da odem da pogledam šta radi Yara u seriji i glasno sam se smejao kad sam pročitao da je upala u Dredfort, ali Teon nije hteo da ide. Ali neću sada da lupam "hahaha" da se ne bi Kavalera ljutio. :)

Link to comment

Pa pustio je Ramsey pse na nju, jebiga. A ona i njeni ljudi imaju samo mačeve i štitove i oklope... šta mogu protiv krvoločnih pasa, osim da im sprintom pobegnu? U pitanju su očigledno bili neuništivi ali užasno spori psi.

 

hqdefault.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Pa pustio je Ramsey pse na nju, jebiga. A ona i njeni ljudi imaju samo mačeve i štitove i oklope... šta mogu protiv krvoločnih pasa, osim da im sprintom pobegnu? U pitanju su očigledno bili neuništivi ali užasno spori psi.

 

hqdefault.jpg

 

Ali i Teon koji ne sme da beži, pa miša mu u duvar jebem, kakvo je to kasapljenje likova besmisleno. Mislim da je najnajnajnajosnovnija Martinova odlika u celom serijalu to što nijedan lik nije dvodimenzionalan ili metiljav. Ja se sećam živo trenutka kada sam prvi put pročitao kako se Teon smeje kada je pobegao, ta scena mi je urezana u sećanje, da se posle svega smeši.

 

edit: I dalje se smejuljim sporim ali neuništivim psima :lolol:

Edited by Lrd
Link to comment

Možda je Yaru kao malu neki pas ujeo pa ima sad neracionalni strah i eventualno fobiju? Totalno ste neosetljivi na svakodnevne probleme raje.

Link to comment

Evo gledam mapu i mislim da sam izracunao da je ladno presla jedno 10 000 milja tamo i nazad ... Mozda joj je bila namera da zadivi striceve koliko je luda ?

Link to comment

Pa godinu dana putovanja između sezona, što da ne. Oko celog jebenog Westerosa. To je kao kad da je Kolumbo krenuo iz Portugalije u Atinu, ali oko Afrike.

 

Gledam trailer na onom topiku za prole... baš im i nije trebao onaj kadar Shae u krevetu, priličnu su glupost napravili.

Link to comment

 

 

Gledam trailer na onom topiku za prole... baš im i nije trebao onaj kadar Shae u krevetu, priličnu su glupost napravili.

 

Lezi na krevetu sa crvenom svilenom posteljinom ... meni bi(kao tv gledaocu) to bila pre asocijacija na kupleraj nego na lanisterski krevet !  Najveci bedak mi sto se sa tv ekrana uskoro odlazi Charles Dance  :(

Edited by Geograf
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...