Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Meni Hound dobro izgleda ali bojim se da ga (bar za sada) ne predstavljaju onako manijakalnog i mizantropičnog kakav je u knjizi. Sve govori nešto lenjo i opušteno, nigde režanja i prezira i besa u glasu. Ali dobro, opet kažem, rano je. Ima vremena za sve. Previše je wangsty likova da bi ih sve predstavili na startu.

A to da bi mogli da izbace Tower of Joy segment necu udostojiti odgovora. <_< Pa zar najkulju scenu u prvoj knjizi?!
Tebi je kulj, meni nije, ali to je nebitno - ceo taj san nam ništa ne govori. Eto, kao, došao Ned Stark po sestru najzad i tu bili neki likovi u belim uniformama da ga spreče. I šta je bilo na kraju? Ne znamo. Samo poziranje i teatralni dijalozi. Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imal veze sto se svaka epizoda zavrsava sa onim klincem? U prvoj pada, u drugoj otvara oci.
Mislis u smislu da je klinac glavni lik? Ne bas... GoT nema glavnih likova, samo onih koji zauzimaju najvise stranica u knjizi.
Meni Hound dobro izgleda ali bojim se da ga (bar za sada) ne predstavljaju onako manijakalnog i mizantropičnog kakav je u knjizi. Sve govori nešto lenjo i opušteno, nigde režanja i prezira i besa u glasu. Ali dobro, opet kažem, rano je. Ima vremena za sve. Previše je wangsty likova da bi ih sve predstavili na startu.
Mislim da sam nacuo kako je Hound predstavljen drugacije nego u knjigama. Besnilo™ je zamenjeno profesionalnim otaljavanjem posla. Sad je pitanje jeste li vi koji ste citali knjige dovoljno kul da prihvatite drugacijeg Hounda? cool.gif
Link to comment
Sad je pitanje jeste li vi koji ste citali knjige dovoljno kul da prihvatite drugacijeg Hounda? cool.gif
Naravno da nismo. Hound je najcool lik u knjizi, a njegov odnos sa Stark devojcicama centralni deo price, sto se mene tice. angry.gif
Link to comment
Sad je pitanje jeste li vi koji ste citali knjige dovoljno kul da prihvatite drugacijeg Hounda? cool.gif
ja sam ga zamisljala debelog i celavog (znam da nije tako opisan, ali tako je meni 'izgledao' iz price). nesto kao dule vujosevic sa misicima.
Link to comment
jel klinac prezivijo pad? da znam da ne gledam <_<
Jeste...(spojler za sledecu epizodu)

...ali je postao bogalj. :o

@Pantelaar: to su te. Treca i cetvrta knjiga su podeljene na dva dela kod nas, pa ih izadje sest.

Edited by Calavera
Link to comment
Rejtinzi
The second episode of Game of Thrones delivered the same number of viewers as last week’s premiere. Sunday’s 9 p.m. airing was seen by 2.2 million viewers, matching last week’s airing, which climbed to 6.8 million after repeat airings.Is this good news? Bad news? Mostly good…HBO’s two biggest concerns about Thrones were that viewers either wouldn’t show up for the premiere because the series is (gasp!) fantasy, or they would take one look at the first episode and decide “this isn’t for me.” Neither of those things happened.Would some growth have been nice? Yeah. But it was also Easter Sunday, so nobody expected the number to leap this week. Now as long as stabbing a certain furry character didn’t turn off too many people…
Odlicne vesti, ja ocekivao osetan pad kao kod Boardwalka onomad. :) Edited by Calavera
Link to comment
nesto kao dule vujosevic sa misicima.
Genijalno :lol:/insert Chuck Norris reference of choice
Mislim da sam nacuo kako je Hound predstavljen drugacije nego u knjigama. Besnilo™ je zamenjeno profesionalnim otaljavanjem posla. Sad je pitanje jeste li vi koji ste citali knjige dovoljno kul da prihvatite drugacijeg Hounda?
Ali, ali, ali, ali zašto? Zar nema dovoljno profesionalnih otavaljača posla koji stoje okolo i izgledaju profesionalno kul & stereotipno above it all? Hound ne bi imao nikakav rapport sa Sansom da nije sav sjeban u glavi.
Link to comment

Пас и Џејми Ланистер су вероватно најзанимљивији ликови у целој епопеји. Од Тириона као патуљка, те обележеног то се и очекује, али они су доказ колики је Мартин баја.

Link to comment
Пас и Џејми Ланистер су вероватно најзанимљивији ликови у целој епопеји. Од Тириона као патуљка, те обележеног то се и очекује, али они су доказ колики је Мартин баја.
+1, mada

ima potencijala da se i Sansa razvije u mnogo zajebanog lika u zadnje 2 knjige.

Link to comment
Nije bilo ni dijaloga Jona i Eddarda, gde mu ovaj obecava da ce upoznati majku.
Khm, ovo bješe.A sad naša GoT™ diskusija biggrin.gif:

''Promise me, Ned'' je jako problematična reminiscencija, s jedne strane trebala bi biti prikazana, s druge strane znamo da će zauvijek ostati nepoznato što je to obećano. U nedovršenom ciklusu knjiga to može proć, ali kako će proći u seriji na čijem kraju gledatelji, pogotovo oni neGRRMljeni™ očekuju krpanje loose endzova? Btw. naravno, to nije jedina zamka tog tipa.

Link to comment
Ali, ali, ali, ali zašto? Zar nema dovoljno profesionalnih otavaljača posla koji stoje okolo i izgledaju profesionalno kul & stereotipno above it all? Hound ne bi imao nikakav rapport sa Sansom da nije sav sjeban u glavi.
Moglo bi i ovako dobro da ispadne, videcemo kad bude bilo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...