Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Mislim da je samo to nedostajalo seriji, jedan dobar robovski ustanak. Ali da posle svi stoje i viču "mhysa, mhysa" onako pasivno, kao da su neki božemeprosti statisti koji ne znaju nijednu drugu reč. I onda, i onda, ako može jedan crowd-surfing! I posle nikad više da se ne presvuče iz te haljine i farmerki! TV gold.

 

Još jedno šest-sedam dijaloga na temu "I once was slave but now I'm free" do kraja sezone, i ispuniće kvotu. Jebao ih freedom-fetish i white man's guilt i sve.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pogledao, definitivno su pogubili sve konce. Robove mi je muka više i da komentarišem, samo ću se osvrnuti na izvanredne činjenice da svi robovlasnici nose žuto - mora da su u srodstvu sa House Martell i Crvenom™ Gujom :isuse: te da su Gray Worm i Missandei surprise surprise, poreklom sa Summer Islands! Nema veze što su očigledno middle-eastern / West Indies porekla, hajde da ih napravimo Afrikancima da bi ljudima bilo lakše da shvate zašto su robovi :isuse:

 

Jaime naručio custom-fit oklop za Brienne odokativnom metodom :isuse: Valyrian steel svi prepoznaju u roku od sekunde iako ga nikad ranije nisu videli, kao da su se rodili u Targaryenskoj kovačnici jebote. Petominutni dijalog Lannister blizanaca u kom samo ponavljaju jedno drugom informacije koje već oboje imaju, a i svi gledaoci su naučili napamet :isuse: Šlag na tortu, Podrick Payne! Zašto da se pridržavamo knjige i napravimo da on samoinicijativno prati Brienne u nadi da će naći Sansu i tako prikažemo da je bolesno lojalan wubbie, bolje da izmislimo glupavu scenu u kojoj ga Jaime njoj dodeljuje kao štitonošu, i Bron ga oprema sekirom, i bla bla truć.

 

Ceo subplot na severu je bolno glup, od Locka koji se naprasno pridružuje Noćnoj straži u nadi da će tako naći bogalja iza Zida, do Sama koji se odmah poverio Jonu da mu je video brata i gde je ovaj otišao i sve, do junačkog volontiranja za večerom jer pošto nas ima samo 100 komada hajde da ode nas 20 da pobije neke dezertere da ne bi ostao neko da kaže divljacima da nas ima samo 100 komada, odnosno 80, ups :isuse: Ghost u kavezu, WTF, koga briga, teraj dalje! Summer upao u zamku, ko je iskopao zamku pored kuće i zašto, nemamo pojma, vozi! Bar je ona Meera Reed: Infiltrator misija završena pre nego što je i počela, thank the lord for small favors.

 

Neopisivo je jadna potreba autora serije da smanje Martinov svet i učine ga apsurdno interconnected. Isključivo zbog najglupljih i najpovršnijih gledaoca, Tywin Lannister mora da naglas brine o potencijalnoj zmajevitoj invaziji, a sad i Roose Bolton mora da šalje svog čoveka u stražu da pronađe obogaljenog Brana (na osnovu Theonovog vidovitog tipa!) Da se Bran ne bi slučajno jednog dana vratio iz transzidne vukojebine i uzdigao Sever protivu njega - hajde da ga mi sami što pre nađemo i vratimo. Muka mi je od svega.

Link to comment

Najogra epizoda ikada. Uspeli su potpuno da sjebu zaplet na severu a to je jedino što nisu do sad bili upropastili. Nema šanse da ću da izgubim još 55 minuta svog života na ovo. Svaka im čast.

Link to comment

Pusti, nisam još oplakao istorijski krah srpskih klubova u polufinalu ABA neuspeh Liverpoola da osvoji bar jedan bod kod kuće koji bi im skoro garantovao titulu.

ne podsecaj me! jebo ih Chelsea da ih jebo Chelsea... i sada treba navijati za Everton u sledecem kolu da jebeni City ne uzme titulu :(

 

PA U KURAC!

 

 

 

a i serija je postala golo govno. jedino pozitivno sto smo konacno videli Ghosta!

Link to comment

Dodjoh da provjerim sta sam ja to danas gledao, tj. sta sam ja to uopste citao...

Iako sam knjige citao skoro (u skorije vrijeme od vecine, ako dobro kapiram), primjetim da se svi sjecate mnogo detalja, tako da mi topic poslije svake epizode dodje kao podsjetnik.

 

Ne smetaju meni ni farmerke, ni to sa kime Kingslayer trenira...ali ovo zaista nema smisla.

 

Ovo je valjda najvece odstupanje od knjiga. Iza zida mogu sada u seriji da rade sta hoce...Coldhands je u knjizi djelovao bitno i mislio sam da se radi o Benjenu Starku ili???

 

Ovaj setac koji je nosio bebu se vec pojavljivao, kao zadnja scena u nekoj sezoni, ili??? Ili svi izgledaju isto...

 

Ako se dobro sjecam, u knjigama su se Jon i Bran gotovo sreli - sada se moraju sresti. Samo se nadam da iz serije neke stvari necemo saznati prije nego sto izadju sledece knjige.

Link to comment

Samo se nadam da iz serije neke stvari necemo saznati prije nego sto izadju sledece knjige.

 

:lol:

 

A sta mislis, zasto ovoliko odugovlace sa serijom? Trecu knjigu podelili na 2 sezone, za cetvrtu i petu planiraju jos 2 iako tu jedva da ima materijala za 1... sve u nadi da ce GRRM uspeti da izbaci knjige na vreme. Za ovu sestu mu moooozda i prodje ako ne bude trosio vreme na san, ali bolje se polako spremajte da putem serije vidite sta ce biti na kraju balade.

Edited by Calavera
Link to comment

Najogra epizoda ikada. Uspeli su potpuno da sjebu zaplet na severu a to je jedino što nisu do sad bili upropastili. Nema šanse da ću da izgubim još 55 minuta svog života na ovo. Svaka im čast.

+

Link to comment

Jel Tywin u knjigama uopće čuo za priče o zmajovima? Podsjetite me.

 

Pitao ja posle prošle epizode,imaš tu negde odgovor :D sažet odgovor je da je čuo neke mornarske priče valjda,ali ništa na šta bi on obraćao pažnju

Edited by theanswer
Link to comment

“A kraken has been seen off the Fingers.” He giggled. “Not a Greyjoy, mind you, a true kraken. It attacked an Ibbenese whaler and pulled it under. There is fighting in the Stepstones, and a new war between Tyrosh and Lys seems likely. Both hope to win Myr as an ally. Sailors back from the Jade Sea report that a three-headed dragon has hatched in Qarth and is the wonder of that city—”

“Dragons and krakens do not interest me, regardless of the number of their heads,” said Lord Tywin.

Što se tiče Severa - da, žestoko su zasrali i to bez neke prevelike potrebe. Jebao ih subplot sa dezerterima i pijenje iz lobanje i Ghost u kavezu i sve. Pa još i Branova ekipa se zatekne dovoljno blizu Craster's Keep da čuju bebu kako plače :isuse: A onda je momentalno zaborave!

 

Poseban je touch mapa koju Jon izvadi da utvrdi gde bi Bran mogao da bude, pa kaže: "(as we both know) sva wildling sela su napuštena, znači mora da je... ovde!" i onda pokaže na Craster's Keep ucrtan na mapi, negde između Castle Black i Fist of the First Men :isuse: Ništa drugo nema na mapi, to je čitava Beyond the Wall geografija što se Straže tiče! Nije ni čudo da su zapucali pravo ka Mount Fistingu u drugoj sezoni kad je to jedini landmark koji postoji...

 

Slična je bila jedna scena u LOTR kad neki Faramirov vojnik izvadi mapu da se konsultuju, pa kao pokazuje "Vidiš, ovde je Minas Tirit, ovde preko je Minias Morgul, a naši ljudi su ovde negde, u Ozgilijatu." Mapa takođe potpuno prazna osim te tri tačke :lol: Voleo bih da se u nekom savremenom filmu likovi izgube negde u Montani, pa izvade mapu i krenu "Dobro, evo ga New York... evo ga i LA... a mi smo onda ovde negde između."

Link to comment

Što se tiče Severa - da, žestoko su zasrali i to bez neke prevelike potrebe. Jebao ih subplot sa dezerterima i pijenje iz lobanje i Ghost u kavezu i sve. Pa još i Branova ekipa se zatekne dovoljno blizu Craster's Keep da čuju bebu kako plače :isuse: A onda je momentalno zaborave!

 

 

Апсолутно трагично. 

Даниерис и несрећни робови бивају све гори и гори. 

А серија  поставља рекорде.

Link to comment

To je zato što su Benioff i Weiss jako talentovani pisci i rade odličan posao. Tako bar u svakom obraćanju pred kamerama kažu ljudi koji učestvuju u projektu.

Link to comment

To je zato što su Benioff i Weiss jako talentovani pisci i rade odličan posao. Tako bar u svakom obraćanju pred kamerama kažu ljudi koji učestvuju u projektu.

Ма сигурно ће да их испљују. А оно кад су о било чему глумци имали појма.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...