Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Ma to šta sam ja izneo zašto pretpostavljam da su to uradili kao silovanje je puko nagađanje u sred milion drugih na ovom topiku. To je sasvim nevažna stvar i ako pogledaš pažljivije prosto deo mog ranta što su ponovo usrali motku. Ako ti je to princip sagledavanja stvari, onda ima da zameraš 90% ovog topika.

 

Fakt jeste da je režiser možda imao nameru da to ne ispadne kao silovanje, ali ga je snimio kao silovanje. A takav utisak su dobili skoro svi koji su scenu videli, sudeći po širokim reakcijama.

 

 

Mi možemo sad opet da nagađamo da li je tip videvši negativne reakcije slagao ili ne ume dobro da odrežira ono šta je zamislio ili prosto ima u glavi drugu definiciju silovanja od nas ostalih. Ali opet, to nisu argumenti, nego nagađanja. Argumenti su ovo iz prethodnog pasusa.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Slazem se da je velika glupost sto  su tu scenu upropastili sa ranijim dolaskom Dzejmija u kl.(totalno se gubi kontekst) ali sama scena intimnog odnosa po meni (i svima iz mog okruzenja) nema nikakve veze sa cinom silovanja ... 

Edited by Geograf
Link to comment

auu al je ovo bilo loše... komotno bih mogao da prestanem da gledam seriju.

kill the masters, socko oh captain my captain momenat na zidu, ono u Craster's Keepu... ozbiljni transferi neprijatnosti na svakom koraku.

Link to comment

Jok, ovu mu je debitantska epizoda. To im je bog, cenim. Antihrist..AntiR'hllor, ako se tumači po akribiji

 

Vargo Hoat i Jon. Biće to 1 dobra kohabitacija.

Link to comment

Ma ni ovo nije bio Coldhands. Meni u glavi da su nešto prikazali njega na konju na kraju tunela u zidu kad su Bran i deca izlazili, ali možda i bulaznim.

Link to comment

Bulazniš, to na kraju tunela je bio Summer.Nisam još pogledao epizodu, ne da mi se ni da je skinem :(

Ma skiini! Da gledaš Džejmija i Brijen.

Link to comment

Pusti, nisam još oplakao istorijski krah srpskih klubova u polufinalu ABA neuspeh Liverpoola da osvoji bar jedan bod kod kuće koji bi im skoro garantovao titulu.

Link to comment

Ma ni ovo nije bio Coldhands.

 

Da, to i htedoh reći u prethodnom postu :D

Na kraju tunela je bio samo Branov vuk, koliko se ja sećam. A Coldhands se još uvek nije pojavljivao, ali uskoro će morati da se pojavi.

Edited by omiljeni
Link to comment

Pusti, nisam još oplakao istorijski krah srpskih klubova u polufinalu ABA neuspeh Liverpoola da osvoji bar jedan bod kod kuće koji bi im skoro garantovao titulu.

Ma meni je najteže u Univerzumu, pa sam ipak gledala. De gledaaaj, Vinkice!

Link to comment

Da, to i htedoh reći u prethodnom postu :D

Na kraju tunela je bio samo Branov vuk, koliko se ja sećam. A Coldhands se još uvek nije pojavljivao, ali uskoro će morati da se pojavi.

 

Ima u  pretprošloj (čini mi se) epizodi, kada se Bran poveže sa drvetom i dobije viziju (ono kada senka zmaja leti iznad King's Landinga), jedna vrlo kratka scena u kojoj se pojavljuju ruke nekog ko bi mogao biti Coldhands, koje drže uzde.

Link to comment

Bulazniš, to na kraju tunela je bio Summer.

 

Nisam još pogledao epizodu, ne da mi se ni da je skinem :(

skini, gledaj, ne želiš da propustiš scene robovskog ustanka za koji se pripremamo još od početka sezone.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...