Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Otkud znaš, ako doguraju dotle možda se ispostavi da je bila jedna od maskiranih kraljeva. Ili je možda dodaju putem CGI u specijalno digitalno remasterovano izdanje za 40-godišnjicu emitovanja...

Link to comment

nikada gora i dosadnija epizoda, uzas... 45 minuta zesceg smora gde se negadja ko bi s kime da se jebe i dele se suze, zarad 5 minuta zabave. a svi znamo sta se desavalo na svadbi... kazem ja, jebena turska serija

Link to comment

Otkud znaš, ako doguraju dotle možda se ispostavi da je bila jedna od maskiranih kraljeva. Ili je možda dodaju putem CGI u specijalno digitalno remasterovano izdanje za 40-godišnjicu emitovanja...

 

nemoj tako, taman me je to malo podiglo nakon sto sam videla dzejmi trenira sa bronom :(

Link to comment

A zamisli da mu je sparing partner Addam Marbrand kao i u knjizi. Dijalog bi išao nešto ovako:

- Ser Jaime, čuo sam da ste izgubili ruku kad vas je zarobio Roose Bolton dok ste vi i Brienne of Tarth bežali iz zarobljeništva tokom rata protiv Roba Starka? Kako mogu da vam pomognem?

- Ser Addam, vi ste kao što obojica znamo, zapovednik garde mog oca, Tywina Lannistera, i od skora šef gradske straže u King's Landingu. Vaša porodica je oduvek bila lojalna Kući Lannister, pa bih stoga da vas zamolim da mi budete sparing partner u nadi da nećete nikom odati patetičnu slabašnost moje leve ruke...

Link to comment

Šta nije jasno? Jaime u knjizi inicijalno trenira sa Addamom Marbrandom, ovaj ga toliko premlati da mu više nije ni taj stepen poverenja dovoljan, pa nastavi sa nemim i nepismenimi Ilynom Payneom.

 

U seriji Marbrand ne postoji, dok glumac koji je igrao Payne boluje od raka... Dakle Bronn it is.

Link to comment

a, kapiram. posto su u seriji vec pricali o tome da traze nekog ko ume da drzi jezik za zubima, ocekivala sam payne-a. ali vidim sad da glumac nije available.  

Link to comment

Realno, mogli su i da ga promene. Nema šanse da bi više od 10% nas primetilo da je to neki drugi nemi dželat...

 

Ali Brona svi vole, bolje njemu da damo više scena! Biće veselo kad se ispostavi da je odveo Shae pravo kod Tywina...

Link to comment

iskreno, bron iz serije i jeste mnogo jak lik. i tirion ima tu slabost da veruje ljudima koji su se u nekom momentu ophodili prema njemu kao prema ljudskom bicu. ali mi bas ne ide da my jaime tek tako veruje, yebbat ga. 

Link to comment

Jeste Bronn jak lik, ali sad kad izda Tyriona, ne znam šta će posle da rade sa njim. Valjda neće da nastavi da trenira Džejmija tek onako...

Link to comment

Pa povešće ga Džejmi sa sobom kad krene za Riverrun umesto Pejna. Tyrion je ionako trebalo da ostane bez njega, a Džejmi da dobije novog "drugara". Sumnjam da bi i inače prikazali Brona kao "lorda Stokewortha" u seriji.

 

 

BTW, ispade Oberyn najobičniji barmen u Blue Oysteru  :isuse:

Link to comment

Ja sam sedeo uz sve širi i širi zev, jer je bilo skoro 4 AM :(

 

Oberyn je i meni dobar, sviđa mi se kako priča engleski, ne pokušava kao npr. Tyrion da sakrije svoj prirodni akcenat iza nekog lažnog Ye Olde English. Jedino mi idiotski color-coding i dalje smeta, ali to su principi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...