Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne gledam, na žalost, radio sam do sad. A sad ću u krpe i uveče na miru skinuti full hd. Nisam se toliko nazafrkavao da obezbedim dobro ozvučenje i ostalo, da bih sad gledao stream na laptopu.

Link to comment

Odlična sama scena venčanja/zagiba, patuljci su značajno bolji nego u knjizi. Pet > dva :)

 

Dijalozi pre toga su uglavnom bili mnjah, sve sama ekspozicija.

 

Jedino što nisam očekivao je Jaime-Loras, izgleda da će on da ga ubedi da se pridruži Kingsguardu, što bi bilo dobro izvlačenje ali... dosta zakasnelo. Sad nema više šta da radi u toj ulozi.

Link to comment

1 molba za vas upucene™, ako mozete da ne pricate ovima na drugom topicu sta ce se dalje desavati u seriji, cak ni hintovima? Pustite ih da sami nagadjaju ko bi mogao ubiti mladjanog kralja, tako je zabavnije   :naughty:

Edited by Calavera
Link to comment

Ma ja nemam problem ako je frajer biseks.

 

Pa nemaju ni one, ali je valjda na osnovu prve epizode delovalo da je 100% veseljak™, te da mu je Elaria Sand samo brada™. Od tolikih kurvi on se uhvatio za jedinu mušku...

Link to comment

E da, potpuno sam zaboravio glavni i vodeći nitpick (budite mi zahvalni što gledam epizode u 3 AM, manje sam sposoban da kukam): Ono očjukanje na relaciji Loras Tyrell-Oberyn Martell :isuse: Ajde, neka su potpuno izbacili sve ono iz knjige da su to dve uzajamno omražene porodice, da je Oberyn svojevremeno obogaljio Lorasovog brata (slučajno!), nema se vremena za sve te sporedne detalje... Ali zašto pobogu onda moramo da ih gledamo kako okularno opšte?! Za to ima vremena? Čemu to koji penis doprinosi?

 

Ako Loras krije svoju orijentaciju, prilično neubedljio to radi.

Link to comment

1 molba za vas upucene™, ako mozete da ne pricate ovima na drugom topicu sta ce se dalje desavati u seriji, cak ni hintovima? Pustite ih da sami nagadjaju ko bi mogao ubiti mladjanog kralja, tako je zabavnije   :naughty:

 

 

Ahhahahah - kad pogledaš na topik neupućenihtm, jedino nekoliko nas upućenihtm cupka i kao pišemo po spojlerima   :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...