Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja na kraju ispadoh jedini čitač koji je odustao od serije? Lrd je nešto spominjao da odustaje, ali vidim da i dalje gleda...

 

Grešim li (ne mogu da gledam bitke sa pet statista i turnire sa 15 gledalaca, to me i smorilo)?

 

Ja nikad nisam ni gledao, samo sam ovde gledao sa visine patnje čitača koji prolaze kroz avanture Yellow Vipera i Yare. :)

Link to comment

Meni bi idealan kraj bio da je Cersei zadrzala moc, nastavila da se krese sa bratom, i vladala srecno do kraja zivota. I naravno, da je njena cerka postala kraljica, a usput i lezbejka. :)

Pa ovo ce se i desiti, naravno. :naughty:

Link to comment

Moram da prijavim novi tematski avatar, dobro veče:

Woman-holding-puppy-Mini--006.jpg

 

Zove se Mini-Winnie, dachs-Hound, i očigledno je mnogo zajebano kuče. Pogledajte taj izraz lica, prosto govori "Bugger that, bugger him, bugger you"!

 

Sveže klonirano u Koreji, pitanje je da li će poživeti duže od Sandora u ovoj sezoni, pa reko' da mu pružim podršku ovim putem...

Link to comment

edit: Vidi stvarno klonirano kuče u Koreji...

 

Nije prvo, rade to već neko vreme iako im je procenat uspešnosti apsurdno mali, i ti što se uspešno rode obično ne požive duže od par dana/nedelja. 

 

Ovaj Mini-Winnie je specifičan samo po tome što ga je naručio neko iz Engleske, po pravasitnica™ ceni od 60,000 funti.

Link to comment

A lepo sam napisao da je sveže kloniran u Koreji, ne znam šta ste mislili da je to, neka Ajant™ verzija humora?

 

Ja imam samo mačku, ali ona ne gleda GOT.

Link to comment

Koreja je ime za bivšu močvaru i par trošnih kućica koje su stajale na mestu na kom su sada Plava, Bela, Has i Neptun zgrada, odmah pored OŠ Mladost... Dakle, ukratko, Blok 64 prema Piramidi. -_-

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...