Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam čitao početkom veka dok ih je bilo tri, a onda sam pomislio "Uh, ko će sad da čeka da izađe sledeća, možda bude još godinu dana!"

 

Čekalo se pet godina. A onda za sledeću šest :isuse:

lol...

 

A Game of Thrones sam citao leto 97 ili 98, pa ti vidi :( mada su Clash of Kings i Storm of Swords izasle relativno brzo(ako se ne varam po dve godine razlike)...

 

elem, avatar je spreman, pa da se prijavim na topic

Link to comment

Zaboraviću do sutra, bolje da sad iskuckam na brzinu.

- Yellow Viper nije loš, osim što se boje tiče. Čak je i cela scena upoznavanja sa Tyrionom OK predstavljena, adaptirali su je da bi optimizovali količinu T&A ali OK je ispalo.

- Joffrey koji čita iz White Book, pa štaznam, bolje nego da je nisu ni pomenuli. Ne znam samo kojom magijom je tamo prvo upisan Ser Arthur Dayne pa tek onda Ser Duncan the Tall, s obzirom da je drugi živeo sto godina pre prvog :D

- Sansa i ogrlica, isto zbrzano ali valjda OK. Ne znam zašto nisu ostavili kao u knjizi da joj whatshisname pomaže da pobegne, i da joj da ogrlicu kao deo "plana", umesto ovako da joj prosto pokloni. Sad kao treba da se pouzda da će je ona staviti oko vrata baš za venčanje, umesto da obuče bilo šta drugo od svojih milion outfita? <_<

- Jonovo saslušanje je solidno, kao i wildling scene. Magnar i njegovi Thenns su se pojavili, iz nepoznatog razloga su od njih napravili ljudoždere, ali ajde. Hoćemo sad da gledamo 9 epizoda njihovog šetkanja južno od Zida, čekajući nekakvu vatru?

- Jaime-Cersei dinamika mi je OK iako nema mnogo veze s knjigom. Valjda će ih spanđati opet u trećoj epizodi samo da bi ih rastavili u četvrtoj, itd. Drams.

- Brienne mi je užasna, ajde što njen razgovor sa Margaery ne služi ama baš ničemu osim glupavoj refleksivnoj ekspoziciji, nego ona i dalje priča sa Džejmijem onako drčno i siktavo, bez ikakvog razloga. Ne znaju šta rade sa njom ali uopšte, posle Hounda verovatno najsjebaniji od sporednih likova iz knjige.

- Što nas dovodi dooo... Hound & Arya dueta! Scena u krčmi! Premature tavernation! Idiotski odrađena scena, bez ikakve dramske težine, bez ikavih posledica ni po koga (osim mučenog Polivera). Prosto ubudžena akcija radi akcije. Užas i dno. Ne smem ni da zamislim koliko će smaranje biti ostatak sezone sa ovo dvoje, ni kakvu će glupost izmisliti da bi se najzad rastali i ona otplovila za Braavos :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...