Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Isto tako možeš da kažeš da Arya diplomira kao asasin, pobije sve po spisku, i vrati se u Winterfell sa Sansom. Njena uloga je od starta relativno mala u globalnoj priči, neće biti teško da nešto izmulja do kraja.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dođu do Winterfella, a tamo prazne skele, bageri, kran i tabla "Energoprojekt gradi za vas".

 

 

 

Nije se toliko bradonja izgubio sa Deni. Morala je prosto da ode negde u pečalbu, da bi došla do jaja, izlegla ih i da ti zmajevi malo narastu, jer nisu instant.

Da li je na tom kosturu mogao meso nekako drugačije da postavi - mogao je. Ali poenta je da je otišla tako kao musava curica, a morala je da se vrati sa zmajovima u letećem stanju.

Link to comment

Pa nije problem što je poslao u pečalbu, problem je što se ona tamo ponaša savršeno besmisleno (bar u poslednjoj knjizi). Tačno se vidi da mora da natrpa određeni broj poglavlja sa njom dok se preko mora ne izdešava sve što je naumio da bi ona mogla da se najzad pojavi, pa onda ta poglavlja ne liče ni na šta. Da li da se udam za ovog ili za onog da bi obezbedila stabilnu podršku u biračkom telu moje krvlju i vatrom stečene despotije, moš misliti.

 

To besomučno otezanje nam je i donelo onaj nepojmljivo glupavi Aegon Ex Machina plot development, koji što pre saseče u korenu - to bolje. Radije bih čitao detaljno koje je predstave izvodila i koga je ubila Arya u Braavosu nego o nekim da-nam-prođe-vreme pseudodinastičkim ratovanjima.

Link to comment

Imaće još neki specijalistički kurs, poslaće je na prvu probnu misiju, ona će skrenuti sa puta i otići u King's Landing te tamo potrovati sve ko u studentskoj menzi.

 

 

 

 

Možda je već skrenula sa puta?

Link to comment

Pa nije problem što je poslao u pečalbu, problem je što se ona tamo ponaša savršeno besmisleno (bar u poslednjoj knjizi). Tačno se vidi da mora da natrpa određeni broj poglavlja sa njom dok se preko mora ne izdešava sve što je naumio da bi ona mogla da se najzad pojavi, pa onda ta poglavlja ne liče ni na šta. Da li da se udam za ovog ili za onog da bi obezbedila stabilnu podršku u biračkom telu moje krvlju i vatrom stečene despotije, moš misliti.

 

To besomučno otezanje nam je i donelo onaj nepojmljivo glupavi Aegon Ex Machina plot development, koji što pre saseče u korenu - to bolje. Radije bih čitao detaljno koje je predstave izvodila i koga je ubila Arya u Braavosu nego o nekim da-nam-prođe-vreme pseudodinastičkim ratovanjima.

То није само њен проблем у последњој књизи. Као Биберче има нешто смисла?

Link to comment

Ajoj, ne pominji mi njega :isuse: Where do whores go, bla bla truć, vozi se rekom sa nekim nebitnim likovima, pravo niotkuda naleti na Mormonta, onda nađe patuljastu ženu svog života...

 

Nisu mnogo bolja bila ni Jonova poglavlja, evidentno je da ima problema sa glavnim likovima koji su kao neki nosioci priče. Što je jako česta pojava kad se pisanje ovoliko oduži - sa godinama prestaneš da misliš o njima, i u glavi ti se javljaju razni Aegoni Targaryeni i Aryanne Martell i ostali novi nebitni likovi <_<

 

In hindsight, mogu i hladne glave da kažem da je bila dosta loša knjiga.

Link to comment

Ajoj, ne pominji mi njega :isuse: Where do whores go, bla bla truć, vozi se rekom sa nekim nebitnim likovima, pravo niotkuda naleti na Mormonta, onda nađe patuljastu ženu svog života...

 

Nisu mnogo bolja bila ni Jonova poglavlja, evidentno je da ima problema sa glavnim likovima koji su kao neki nosioci priče. Što je jako česta pojava kad se pisanje ovoliko oduži - sa godinama prestaneš da misliš o njima, i u glavi ti se javljaju razni Aegoni Targaryeni i Aryanne Martell i ostali novi nebitni likovi <_<

 

In hindsight, mogu i hladne glave da kažem da je bila dosta loša knjiga.

Па Дебели има проблем што не мисли као уметник него као мали привредник, што није реткост у Колонијама. Распродао се на све стране, продаје луткице, карте за биоскоп, па једноставно нема врмена да мисли о књизи уопште. Мени је мала Мартелова сасвим готивна. Само и са њом не знам шта ће да ради. О сестрићу на мајката од змајеви... :ph34r:

Link to comment

Što se Jonovih poglavlja tiče, mislim da bi i neko ko nije čitao nijednu knjigu do tad,mogao da skonta kako će da se završi,jednostavno je sve išlo ka tome, kao kad gledaš ove csi serije. Kao što sad otprilike svi znamo da će da oživi ili jednostavno neće ni umreti. Na stranu što sam ja negde pročitao spojler mrtvi šta će da bude u tom poglavlju.

Edited by theanswer
Link to comment

Što se Jonovih poglavlja tiče, mislim da bi i neko ko nije čitao nijednu knjigu do tad,mogao da skonta kako će da se završi,jednostavno je sve išlo ka tome, kao kad gledaš ove csi serije. Kao što sad otprilike svi znamo da će da oživi ili jednostavno neće ni umreti. Na stranu što sam ja negde pročitao spojler mrtvi šta će da bude u tom poglavlju.

Какав спојлер?

Link to comment

Pa dok sam čitao petu knjigu,negde sam pročitao šta će da bude sa Jonom na kraju tog svog poslednjeg poglavlja u knjizi. Nisam od reči do reči ali sam tačno zaključio šta će da bude.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...