Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Ja sam čitao početkom veka dok ih je bilo tri, a onda sam pomislio "Uh, ko će sad da čeka da izađe sledeća, možda bude još godinu dana!"

 

Čekalo se pet godina. A onda za sledeću šest :isuse:

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa šta ima da se setiš, Arya je već sto godina u Braavosu i imala je jedno tri poglavlja ukupno. Njena priča je praktično nezavisna od svih ostalih... za sada. I dalje se nadam da će neko da je pošalje da ubije Dany.

Link to comment

Pa šta ima da se setiš, Arya je već sto godina u Braavosu i imala je jedno tri poglavlja ukupno. Njena priča je praktično nezavisna od svih ostalih... za sada. I dalje se nadam da će neko da je pošalje da ubije Dany.

 

Ja se secam nekih osnovnih crta njenih putesestvija i to je sve, kad bih ovako citao to novo poglavlje prvi utisak bi mi verovatno bio uzasan.

Link to comment

Mrš!

 

Ma ne brini, neće da uspe. (Ali da bi je zaslužila - bi.)  ^_^

 

Ja sam umislio onda kad je mala okačila mač o klin da će totalno da skrajne taj Arya identitet, da postane skroz faceless i profesionalna sve do nekog ključnog trenutka mnogo kasnije kad je neko/nešto podseti na prošlost, na onaj spisak, na brata koji joj je poklonio Needle, i sve što uz to ide. 

 

Samo što se to baš ne razvija tako sudeći po ovom poglavlju, izgleda da je tek nešto malo kompartmentalizovala stvari, i dalje se svega seća u detalje :wub:

 

Link to comment

Onda si pogrešan avatar odabrala, vidi da se đoraš sa Amelijom. Ili se uzdigni iznad takvih sitničavosti kako noblesse oblige nalaže. Misliš da bi Dany agitovala po tviteru da ospori informacije o broju prodatih ulaznica na tamo nekoj utakmici? <_<

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Сасвим добро поглавље. Мени са друге стране није потпуно јасно шта Мартин има у плану са Арјом и како ће да разреши њену судбину. Као да код ње највише лута.

Link to comment

Imaće još neki specijalistički kurs, poslaće je na prvu probnu misiju, ona će skrenuti sa puta i otići u King's Landing te tamo potrovati sve ko u studentskoj menzi.

 

 

Eto, sad ne morate ni knjigu da kupujete   :fantom:

Link to comment

Ne može da luta više nego sa Deni sve i da hoće :D

Она иде са змајевима да се туче против леда. Постане краљица. Јесте се дебели са њом изгубио, али са Арјом је горе.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...