Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

E vidiš, to mi nije palo na pamet. Inače u RW medieval doba, strela u telo je bila praktično smrtna presuda jer nije bilo načina da se izvuče bez teških oštećenja tkiva koja bi skoro sigurno izazvala infekciju, čak i kad strele nisu bile zagovnjane (što je bila česta praksa).Jonovo trostruko upucavanje je idiotski overkill po ugledu na holivudske filmove gde heroj ni ne trepne kad prima višestruke prostrelne rane (od metaka, doduše). Sad će sa ovim čudesnim oporavkom stvarno zasrati, od prerano sazrelog nesigurnog dečaka bačenog u svet odraslih napraviće idiotski stereotipni neranjivi herojski lik.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

E vidiš, to mi nije palo na pamet.Inače u RW medieval doba, strela u telo je bila praktično smrtna presuda jer nije bilo načina da se izvuče bez teških oštećenja tkiva koja bi skoro sigurno izazvala infekciju, čak i kad strele nisu bile zagovnjane (što je bila česta praksa).Jonovo trostruko upucavanje je idiotski overkill po ugledu na holivudske filmove gde heroj ni ne trepne kad prima višestruke prostrelne rane (od metaka, doduše). Sad će sa ovim čudesnim oporavkom stvarno zasrati, od prerano sazrelog nesigurnog dečaka bačenog u svet odraslih napraviće idiotski stereotipni neranjivi herojski lik.
Шта кукаш он нема шаје да мре.
Link to comment
  • 1 month later...

GRRM objavio novi isečak iz Winds of Winter ovde.

 

 

Problem je jedino što je previše ljudi navalilo odjednom tamo, pa je server na mahove brz kao ppp donedavno.

Link to comment

Ne zna se, zvanično nije ništa objavljeno, bar koliko ja znam. On jeste sad dodatno zaposlen oko serije, ali serija je baš i faktor koji ga gura da mora da završi za par sezona, jer će ovima ponestati materijala. Po nekim špekulacijama, druga polovina 2015, ali mislim da je to stvarno optimistično.

Link to comment

Teško da mu je serija bitan faktor, već je nabacio da bi mogli i da naprave pauzu ako on ne stigne da završi na vreme, a u međuvremenu da odrade prequel po Dunk & Egg novelama <_<

 

Odlično poglavlje, sve mi se više sviđa taj Braavos setting :)

Link to comment

Treba li (isplati li se) to citati, mislim na te dodatne radove bazirane na "ovom" svijetu, te price, stripove i sta je vec izdato? Ako ne mora, ja radije ne bih.

Link to comment

Treba li (isplati li se) to citati, mislim na te dodatne radove bazirane na "ovom" svijetu, te price, stripove i sta je vec izdato? Ako ne mora, ja radije ne bih.

 

Ništa se ne mora osim da se umre*, ali Dunk & Egg priče su stvarno dosta dobre. Neuporedivo kraće i lakše za čitanje od originalnih knjiga, ako ti to nešto znači.

 

Stripovi su mahom sranje, prosto nakalemljene ilustracije na tekst, ništa ne dodaju.

 

Ostalo... mislim da ništa ne postoji, ako ne računaš društvene igre, kalendare, priveske za ključeve, itd.

 

*dobro, i da se služi

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ništa se ne mora osim da se umre*, ali Dunk & Egg priče su stvarno dosta dobre. Neuporedivo kraće i lakše za čitanje od originalnih knjiga, ako ti to nešto znači.

 

Stripovi su mahom sranje, prosto nakalemljene ilustracije na tekst, ništa ne dodaju.

 

Ostalo... mislim da ništa ne postoji, ako ne računaš društvene igre, kalendare, priveske za ključeve, itd.

 

*dobro, i da se služi

Hvala na odgovoru. Nije da imam cold turkey, ali sam se nadao da ce 6. knjiga izaci prije. Potrazicu onda da procitam u dogledno vrijeme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...