Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

A jesi ti to istraživao, a lolo? Nisam ni sa jednom ženom o tome do sada pričala. :D
Ekstenzivno. For science! Znam bar tri ispitanice koje se manje-više potajno lože na tu scenu, iz meni nepoznatih razloga.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

A menstrualno krvarenje, jel' i to?Jaime je bio hot i u onoj sceni na početku kad se Bran slučajno oklizne i padne sa prozora, pa nisam čuo da se ta pominje kao nešto specijalno :)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Ekstenzivno. For science! Znam bar tri ispitanice koje se manje-više potajno lože na tu scenu, iz meni nepoznatih razloga.
Sigurno su sve tri Srpkinje, koje vuku komplekse još otkat im je upokojeni Patrijarka Pavle reko da su nečiste dok krvare i ne smijedu take u crkvu, pa eto...tuk na utuk..
Link to comment
A menstrualno krvarenje, jel' i to?Jaime je bio hot i u onoj sceni na početku kad se Bran slučajno oklizne i padne sa prozora, pa nisam čuo da se ta pominje kao nešto specijalno :)
hello! incest!!!kakve veze ima koja je scena, brat jebe sestru. da li je moguce da ti u takvim okolnostima preispitujes gde je jebe pa to cini scenu boljom?!?!?
Link to comment

Pa... da. Ako imaš više instanci istog čina, nije mi jasno zašto je onda najsočnije kad je jebe nad odrom mrtvog deteta? Možda je zato što implicira toliki neopisivi neizdrž, da su se umesto tu sreli na sastanku small councila onda bi je tu preko stola...Možda sam ja tu previše konzervativan, meni je najsexy scena bila ona kad Dany masturbira pa slučajno probudi služavku koja je u fazonu "pustite mene khaleesi, ja sam brža i spretnija"... Mada ni ona kad Houndovo silovanje Sanse omete dečija pesmica nije bila loša.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Pa... da. Ako imaš više instanci istog čina, nije mi jasno zašto je onda najsočnije kad je jebe nad odrom mrtvog deteta? Možda je zato što implicira toliki neopisivi neizdrž, da su se umesto tu sreli na sastanku small councila onda bi je tu preko stola...Možda sam ja tu previše konzervativan, meni je najsexy scena bila ona kad Dany masturbira pa slučajno probudi služavku koja je u fazonu "pustite mene khaleesi, ja sam brža i spretnija"... Mada ni ona kad Houndovo silovanje Sanse omete dečija pesmica nije bila loša.
e to, to! to je prava scena!sadrzi sve sto kvalitet i treba da poseduje(visak golih zena i manjak muskaraca, kako golih tako i obucenih)
Link to comment

Da su slučajno Irri i Jhiqi bile sestre, sigurno bi ti i ta scena bila ogavna, a licimuru? :PKad već nabrajamo, dobra je i ona u Dornu sa Arianne Martell i onim njenim Kingsguardom.

Link to comment
Da su slučajno Irri i Jhiqi bile sestre, sigurno bi ti i ta scena bila ogavna, a licimuru? :PKad već nabrajamo, dobra je i ona u Dornu sa Arianne Martell i onim njenim Kingsguardom.
pa ono, da... cak su mi Renly i Loras manje odvratni nego Cersei i Razza
Link to comment
Stvarno odlicna epizoda, dobili smo RobbWinda :(, pricu o Rat Cooku (sledeca scena Frey koji obeduje :D), Ygritte ipak ranjava Jona, minutaza za Balona i Aemona...Plus neki stvarno jebacki kadrovi:ACG3OO7.jpgSve u svemu, odlicna sezona. Jedina bitna zamerka mi ostao Theon, znam da su njegove scene bile i o Ramseyju koliko o njemu, ali moglo je to sazetije. Nesto mi je palo na pamet, mozda ce prilikom adaptacije cetvrte i pete knjige vise vremena posvetiti pricama (ili cak flesbekovima) o proslosti, malo da dobiju na vremenu buduci da se tamo ne desava nista. Bilo bi vreme da dobijemo Tower of Joy... <_<
Je l ovo na slici Samer ili Koldhends?
Link to comment

Summer naravno, kakav crni Coldhands kad njega Sam i Gilly nisu ni sreli. Možda ga Bran sretne sa zakašnjenjem, kao što je Miru i Jojena.

Link to comment

Очајна епизода из јако лоше сезоне. Да не би оне од прошле недеље ово би била потпуна будалаштина и губитак времена.

Link to comment

Ko, šta, gde? :unsure:Vidim na topiku za prole nešto se bunca da je Tywin plakao, ja ne znam šta se dešava ni koju sam epizodu gledao...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...