Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisam mogla da izdrzim da cekam sestru da dodje za koji mesec, pa da zajedno gledamo sve...moje radosti kad sam videla ko je ramsay bolton <3edit:o boze, rasplakah se sad kad je dzejmi pao sa konja, sa sve rucicom oko vrata...tako nije bilo u knjizi.:/

Edited by Killiana
Link to comment

Pa nešto hoće, nešto moraju. Na primer, Greatjon Umber nije ni castovan za ovu sezonu iz nekog razloga, pa ga neće ni biti na venčanju. Ali zato ako ne bude Greywind scene jer nije bilo para za 20 sekundi CGI, onda :isuse:Ko zna kako će da uglave mene™ i Ameliju, tu bi trebalo dosta statista, gužva, gubi se vreme... možda odluče samo da gledaju sa par kilometara daljine, vide frku, vatru, ovo, ono, i zato prosto odjašu. Ili zakasne pa se pojave tek u sledećoj epizodi gde im neko ispriča šta se desilo?! Jebote Filipenko, tvoj pesimizam je zarazan <_<

Link to comment
Ali zato ako ne bude Greywind scene jer nije bilo para za 20 sekundi CGI, onda :isuse:
ako se dobro secam, u knjizi se za ovo sazna tek dosta kasnije, iz prica(radnja staje kad ketlin zagine)
Link to comment

dobro se sećašneko je to nekome dosta kasnije ispričao (nije jedna kurva drugoj kurvi u Littlefingerovom kupleraju, ali mogli bi bez problema tako da snime :D)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...