Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebiga, u prvoj sezoni je to bilo uravnotezeno, sad smo postali gori od Ponija (Vini zna o cemu pricam), a serija je samo bolja. <_<

Edited by Calavera
Link to comment

Koliko smo ga gledali u ovoj sezoni, dobio je i više od pijavice. Sad će samo da stigne vest gavranom da je pao s mosta, uz in-character recap da se gledaoci prisete o kome se tu uopšte radi... Nešto u stilu "As you know, my lords, Balon Greyjoy, Lord of the Iron Islands and father of Theon Greyjoy the former ward of the late Eddard Stark..."

Link to comment

Ovaj razgovor izmedju Arje i Melisandre, cini mi se da ima u knjigama scena kada im u kamp dodje neka baba i kaze joj da ima crnu dusu i da je krvava, ili tako nesto. Kontam da su hteli to da prikazu jer se ne secam nikakvog susreta njih dve.

Edited by Mos
Link to comment

Da im je bilo do toga, castovali bi neku babu za dvominutnu ulogu. Hteli su da Mel dođe po Gendrija pa su samo iskoristili priliku i sklepali taj očajan mali razgovor "TI si veštica!" "Videćemo se mi još..." :isuse:To sa babom me podseća na glavni nedostatak u seriji - manjak vučjih snova. Zar je bio toliki problem da se snime scene u kojima Stark deca sanjaju iz perspektive vukova? Samo guraš kameru nisko kroz šumu, jedva da je potreban CGI za to. Ali ne, sve što vuče na nekakvu mistiku su odlučili da izbace, zato Jaime ne sanja Brienne ispod Casterly Rocka, Dany nema vizije u House of the Undying, itd. <_<

Link to comment

Pa da, ispada da je samo Bran warg, i to jedva. Zar je bio problem da Jon makar jednom vidi svet iz Ghostove perspektive? Ili da Arya vidi kako Nymeria lovi ljude u Riverlandsu? Ne bih se uopšte žalio na ovo totalno odsutstvo vukova iz normalnih scena, samo kad bi bilo tog njihovog otherworldly prisutstva - koje niti je teško da se snimi, niti uzima mnogo vremena!

Link to comment

Pa čak i Branove su nedovoljno, mislim da sam se već bunila zbog toga.I onda se ne vidi ni cela suština njegovog odlaska na sever i traženja trooke vrane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...