Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Оно што ми је у целој причи интересантно је да је за Арју баш изгледа наменио неку одвратно мрачну улогу на крају.
Ako misliš na ono "smrt", pa malo li je što je već postala plaćeni ubica mnogolicnog boga?
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako misliš na ono "smrt", pa malo li je što je već postala plaćeni ubica mnogolicnog boga?
A u knjizi baba ju je nazvala kako, 'dark soul'?
Link to comment

Arya će biti najveći mofo serijala. Samo čekam da vidim kako će iskoristiti Nymeriu i njen čopor vukova.I zanima me ko će biti njen glavni target, pošto su mrtvi Joffrey, Amory Lorch, Tickler, Polliver, Weese, Chiswyck i, uslovno rečeno braća Clegane. Ostaju sa njene liste Ilyn Payne, Ser Merin, Cercei (ali nju davi Jaime), Dunsen i Raff the Sweetling. Dobro, ove sitne iz Ser Gregorove pratnje će odstraniti kao što se čisti crno pod noktima. Nekako imam osećaj da će potrebiti Freyeve. Mada mi instinkt govori da će u trebljenju Freyeva učestovati i Littlefinger na neki način, da li pomoću vojske i Valea ili na neki drugi način.

Link to comment

Ma to je nešto sitno, a njih ima ko zečića. A i ta družba Pere Kvržice se osipa - neće oni još dugo. Freyevi buju nestali, kao House of Castamere - pazi kaj ti velim.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Ja se bojim da ona neće moći nikog sa svoje liste (a obaška pitanje da li će iko i ostati) nego nekog za koga bude unajmljena.Pa će je onda možda unajmiti Littlefinger da kokne Sansu, ili Egon da kokne Deneris, ili Varys da kokne Littlefingera, ...Btw ja bih lično i personalno najbolje volela da sam ja™ sredila Džofrija, no jebiga. Pa onda barem Cersei, ali mislim da neće ni to da može.

Link to comment
Ja se bojim da ona neće moći nikog sa svoje liste (a obaška pitanje da li će iko i ostati) nego nekog za koga bude unajmljena.Pa će je onda možda unajmiti Littlefinger da kokne Sansu, ili Egon da kokne Deneris, ili Varys da kokne Littlefingera, ...Btw ja bih lično i personalno najbolje volela da sam ja™ sredila Džofrija, no jebiga. Pa onda barem Cersei, ali mislim da neće ni to da može.
Ti stvarno misliš da ona nikoga neće roknuti za svoj račun? Da će neko morati da je unajmi da rokne one koje bi i inače roknula? :blink::huh:
Link to comment

Ima smisla to što Amelija nagađa, jer Arya tokom treninga prolazi kroz priličnu krizu identiteta. Kad i ako uspešno diplomira, bića i sama faceless - neće više da ubija koga hoće za svoju dušu, nego koga joj kažu i zato što joj kažu. Naravno, to ispiranje mozga neće biti 100% uspešno - nije slučajno sakrila Needle ispod nekog pločnika umesto da ga baci u kanal. Biće do kraja ponovo Arya Stark, ali koga će i zašto da ubija u međuvremenu... ko zna.

Link to comment

Ma koga će u međuvremenu i za vreme školovanja roknuti me i ne zanima. Nego kad krene svoje da naplaćuje, a sigurno hoće kad-tad.

Link to comment

Dok ona krene da naplaćuje, sve iz njenog detinjstva biće potpuno irelevantno. Ali od mogućih meta za faceless asasinaciju, ja tipujem na Džona/Mau/Tiriona. Arya kao brainwashed antagonista FTW!

Link to comment
Ti stvarno misliš da ona nikoga neće roknuti za svoj račun? Da će neko morati da je unajmi da rokne one koje bi i inače roknula? :blink::huh:
Ne znam da li ja generalno nerazumljivo pišem ili me samo ti ne razumeš :)Kad i gde sam napisala da će neko morati da je unajmi da bi roknula neke sa njene liste?Rekla sam da nisam sigurna da li će i koliko uspeti da uživa u svojoj listi, jer dok ona stigne do mogućnosti da njih roka dobar deo njih će već biti roknut. Plus, ona hoće da diplomira za plaćenog ubicu bez lica. Da nije baš znala da to tako ide, da joj to ne odgovara u potpunosti, sve to stoji. Ali navodno još uvek hoće. A za to je potrebno da se ne pita ništa ko, zašto, kako, nego da ubije onu/onog za koga je unajmljena. Pa se prosto pitam šta li će iz toga da se izrodi.
Link to comment
Ne znam da li ja generalno nerazumljivo pišem ili me samo ti ne razumeš :)Kad i gde sam napisala da će neko morati da je unajmi da bi roknula neke sa njene liste?
Da, pišeš nerazumljivo. Pretpostavljam da ima i drugih u istom košu sa mnom, ali ih mrzi da reaguju. Evo šta si napisala:
Ja se bojim da ona neće moći nikog sa svoje liste (a obaška pitanje da li će iko i ostati) nego nekog za koga bude unajmljena.Pa će je onda možda unajmiti Littlefinger da kokne Sansu, ili Egon da kokne Deneris, ili Varys da kokne Littlefingera, ...
Nema "pre nego što diplomira", nema "pre nego što poraste" - prosto "neće moći nikog sa svoje liste" i da će je bliže westerosu i starim poznanicima dovesti jedino unajmljivanje od strane klijenata. Obaška što su ove kombinacije kao primeri "voll daneben"; Littlefinger treba Sansu (a i da je rokne, ne bi mu za to trebali überskupi faceless men, dovoljno da kaže prvom liku iz svoje okoline), Egon i Deneris nisu konkurenti za presto, nego komplementi kao tipično Targaryenski bračni par. Jedino ovo sa Varysom i Littlefingerom ima nekog smisla, mada verujem da bi obojica preferilirali lično da gurnu sečivo jedan drugom tamo gde najviše boli.
Link to comment

Što si bre Razz tako nakrivo nasađen, samo ulaziš u neke frke ni oko čega. Više se ne sećam oko čega si se sa mnom sporio pre par strana ali isto si ovako kočoperno zvučao kao sad sa Amelijom, a ničim izazvan :DVarys i Littlefinger one-on-one death match nema nikakvog smisla, tek nešto manje nego plaćena asasinacija. Prvo prosto nije njihov stil, drugo su mogli sto puta već da obave da im je bilo u interesu. LF-u mora Little Bird da presudi, i to pre politički nego fizički. Varys ne znam kako će da završi, nije nemoguće da bude jedan od preživelih na kraju krajeva.Ja se iskreno nadam da Aegon nije ni konkurent ni komplement nego prosto McGuffin izmišljen od strane autora koji je written himself into a corner. Njegov traljav pokušaj da se dokopa prestola neće potrajati, cenim da će već Dorne da digne ruke od njega. Možda on lično poživi još malo duže, da nas GRRM i dalje zamlaćuje idejom da je taj mali Azor Ahai umesto R+L itd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...