Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sumnjam, mislim da će malu ipak ostaviti u Riverrunu i da će njeno autiranje biti special appearance negde na dvoru u KL, kad će se pojaviti Tywinu uz skute (gasp!). Možda Kejt stvarno dohvati ludu ili onu mladu Walderovu ženu.Mada i mene zanima koga će sve povesti na venčanje. Prilično su utanjili prikazivanje svih tih severnjačkih lordova - poslednji put smo ih videli sve kod proglašenja "Kralja u Severu". Greatjon Umber se od tada nije pojavljivao. Jedno vreme se pojavljivao samo Bolton kao Robov savetnik (ali za njega jeste najavljeno da ide na venčanje). Jedno vreme nakon Boltona se samo Karstark pojavljivao uz Roba, ali on je ionako otpušten. Sad se uz Roba prikazuju samo Tullyji - Edmure ide pošto je mladoženja, Blackfish ostaje da čuva kuću. Ide Catelyn, jer voli žurke (iako je i dalje zvanično u kućnom pritvoru kao Ceca). Znači 4-5 njih plemenite krvi i još desetak vojnika iz pratnje ima da vidimo kako se goste pod šatorom.

Link to comment

Mene ionako ta scena neće potresti sa 5 ili 50 likova, budući da je jedino što me u njoj potrese u knjigama proburaživanje rasplesane Dacey Mormont.hodor

Link to comment

Meni je pet peeve prisilno greatjonumberisanje kroz koje Blackfish Tully prolazi. Svaka druga rečenica ili gest ili pogled mu je nešto u stilu RHAAA JA SAM NADRNDANI MEĐED GRRR :blink: Ali bez njega... dobro je pitanje ko ide na Red Wedding i da li će iko da zagine osim mučenog Roba i mame :blink:

Link to comment
Svi ćute. Je li moguće da ova (Martinova) epizoda nije uspela nikog značajnije da iznervira?
Odgledala tek sinoć.Orell se loži na Ygritte :thumbdown:Cela konstrukcija Melisandrinog odvođenja Gendryja me nervira, pa i objašnjavanje™ dok su prolazili pored dvorca.Da, i zašto su još uvek zajedno Bran i Rikon? Da bi Oša filzofirala?Inače je epizoda mnogo bolja nego prošla, mada je prošla bila ubedljivo 1 od najglupavijih (¿ubedljivo najglupavija?) Edited by Amelija
Link to comment
Aryan sisterhood raste..
Pa dobro, lepo je ime :-)Inače baš mi je skoro palo napamet koliko li (će) se poslednjih i narednih godina rodilo/roditi raznoraznih Deneris, Arji, i raznih drugih.
Link to comment
Da li sam ja jedini kome se čini da je "mama" kojoj Talisa Stark piše pismo na valirijskom, ustvari Tywin Lannister, eventualno Varys ?
Vidiš, nisam pomislila na to mada jesam još ranije komentarisala da bi još uvek moglo da se ispostavi da je i ova neka špijunka.Ali svejedno je čudna ta izmena sve u svemu.Btw palo mi je napamet i da su možda hteli da zavlače gledaoce jer da je prosto ćerka nekih Lanisterovaca bi mogli da posumnjaju, a ovako je tamo neka iz Slobodnih Gradova, ljubav cveta blabla, pa da posle bude veći šok.A možda zapravo ona i nije iz Slobodnih Gradova nego sve to masno laže.Da vidimo...
Link to comment

Ispašće da je fufa iz Volantisa samo zato da bi nesmetano mogla da piše pisma, jer niko od ove nepismene stoke ne govori Valyrian. Kao, jao ćirilica.

Link to comment
Odgledala tek sinoć.Orell se loži na Ygritte :thumbdown:Cela konstrukcija Melisandrinog odvođenja Gendryja me nervira, pa i objašnjavanje™ dok su prolazili pored dvorca.Da, i zašto su još uvek zajedno Bran i Rikon? Da bi Oša filzofirala?Inače je epizoda mnogo bolja nego prošla, mada je prošla bila ubedljivo 1 od najglupavijih (¿ubedljivo najglupavija?)
Da da, to je taj "ako nije u knjizi onda je bezveze" mentalitet.
Zašto su Bran i Rikon i dalje zajedno, stvarno? Bebo? Vini? Anyone?
Zato sto je Rickon jos premlad da bi bio iole zanimljiv kao lik ali ocigledno ce biti vazan kasnije, pa su ga uvalili Branu da ne bi skroz nestao iz serije.
Link to comment
Da da, to je taj "ako nije u knjizi onda je bezveze" mentalitet.
A ne ne ne, nikad ja nisam bila takva.Eto npr ni zucnula nisam što je Orel još živ, ali loženje na Igrit je skroz bezveeeeeeeeze.Čak sam onomad branila i koncept promenjene Robove žene ukoliko se ipak pokaže da jeste špijunka, pa su me napali Lanister i Pseto :P
Link to comment

Ti mala bolje da ćutiš ako bi da stigneš kući. You know what dogs do to wolves? <_<

Zato sto je Rickon jos premlad da bi bio iole zanimljiv kao lik ali ocigledno ce biti vazan kasnije, pa su ga uvalili Branu da ne bi skroz nestao iz serije.
Boli njih uvo za to da li će biti važan, ali ne mogu da ga se reše u potpunosti osim ako hoće da izbace i fan favorite Ošu (a očigledno neće). Vucaraće se zajedno dok Martin ne napiše sledeću knjigu, u kojoj ćemo valjda videti šta se dešava sa Ošom i Rikonom na Skagosu - odmah posle to može i na ekran.
Link to comment
Ti mala bolje da ćutiš ako bi da stigneš kući. You know what dogs do to wolves? <_<
A pa neće to tako moći <_<
Boli njih uvo za to da li će biti važan, ali ne mogu da ga se reše u potpunosti osim ako hoće da izbace i fan favorite Ošu (a očigledno neće). Vucaraće se zajedno dok Martin ne napiše sledeću knjigu, u kojoj ćemo valjda videti šta se dešava sa Ošom i Rikonom na Skagosu - odmah posle to može i na ekran.
Pa da, kažem ja da bi Oša mogla da filozofira.Oma može na ekran, jakako, kao i Remzi i Teon (btw to mi uopšte ne smeta <ukoliko nešto kasnije ne zajebaju>, eksplicitno se prikazuje sada ono što je implicitno bilo spominjano u 5toj knjizi)
Link to comment

Гледам ову потоњу епизоду и размишљам се колико је времена дебели узалуд потрошио пишући је, уместо да је лепо писао књигу. Оно што ми је у целој причи интересантно је да је за Арју баш изгледа наменио неку одвратно мрачну улогу на крају. Штета. Оно што не убише дресирану мечку је трагедија. Као ме зна међед да се окрене на леђа кад му се каже...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...