Jump to content

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Ukinuli Willasa Tyrella pa tovare na sirotog Lorasa sve Willasove stvari - i ponuda za Sansu i potencijalni brak sa Cersei. Pitam se kako će objasniti animozitet između Red Vipera i kuće Tyrell? Umesto da je Oberyn odkripelovao Willasa, biće da je Oberyin jednom tokom bioskopske predstave Lorasu uvalio žvaku u kosu.
Избацивање најстаријег унучете трновите бабе, је потпуна глупост. Ова епизода је понајбоља досад, није ју је мучно гледати. Иначе, кад смо код риба имали и једна када се скине а да не личи на дечка.
Evo šta kažu sinopsisisi na winteriscoming.net:E6 - The Climb: Tywin plans strategic unions for the Lannisters. Melisandre visits the Riverlands. Robb weighs a compromise to repair his alliance with House Frey. Roose Bolton decides what to do with Jaime Lannister. Jon, Ygritte and the Wildlings face a daunting climb.E7 - The Bear and the Maiden Fair: Daenerys exchanges gifts with a slave lord outside Yunkai. As Sansa frets about her prospects, Shae chafes at Tyrion’s new situation. Tywin counsels the king, and Melisandre reveals a secret to Gendry. Brienne faces a formidable foe in Harrenhal.E8 - Second Sons: King’s Landing hosts a wedding, and Tyrion and Sansa spend the night together. Daenerys meets the Titan’s Bastard. Davos demands proof from Melisandre. Sam and Gilly meet an older gentleman.E9 - Rains of Castamere: N/AE10 - Mhysa: N/A
Не зна се који је од болдова тупљи.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebiga, ja sam se s tIm da je Gendry novi Edric Storm pomirio. Nije mi naročito bitno, posebno zato što zahvaljujući Davosu neće ništa ispasti od tog njenog plana sa žrtvovanjem "kraljevske krvi".A od riba što liče na devojčice, imao si u prvoj epizodi prve sezone MauDau - play, repeat, i uživaj, ne znam šta više hoćeš. Ja se još nadam da će posle osvajanja Slaver's Bay ipak biti malo girl-on-girl action, tj. da će odrasla Missandei da preuzme ulogu neprežaljenih Dothraki služavki.

Link to comment
Jebiga, ja sam se s tIm da je Gendry novi Edric Storm pomirio. Nije mi naročito bitno, posebno zato što zahvaljujući Davosu neće ništa ispasti od tog njenog plana sa žrtvovanjem "kraljevske krvi".A od riba što liče na devojčice, imao si u prvoj epizodi prve sezone MauDau - play, repeat, i uživaj, ne znam šta više hoćeš. Ja se još nadam da će posle osvajanja Slaver's Bay ipak biti malo girl-on-girl action, tj. da će odrasla Missandei da preuzme ulogu neprežaljenih Dothraki služavki.
Ма ја сам мислио онако да нису равне као даске баш све. Чисто естетски. :fantom:
Koji si ti smarac Vasicu, cim nije u knjigama mora da je sranje. Zasto ti gledas ovo uopste?
Чекај бре, имали иједно од решења у серији да ради боље него у књизи. И има ли ишта да теби смета, па ти не смараш. :s_c:
Link to comment
Иначе, кад смо код риба имали и једна када се скине а да не личи на дечка.
Ova tebi lici na decka?Game-of-Thrones-game-of-thrones-24946809-1365-2048.jpg
Link to comment
Чекај бре, имали иједно од решења у серији да ради боље него у књизи. И има ли ишта да теби смета, па ти не смараш. :s_c:
Ima koliko hoces, ali dzabe ako si najnezahvalnija publika u Suncevom sistemu. :D Opet kazem ponavljam™, kakvih sve ima brljotina koje se nazivaju adaptacijama knjiga i stripova, GoT je suvo zlato.A i ja cesto istaknem ono sto mi smeta, druga je stvar sto me katkad odlicnost epizode ophrva™ te zaboravim neke sitnije detalje koje mi se nisu svideli. ^_^ Ionako nas je vec previse ovde sto istaknete™ kako je epizoda bila super i posvetite ostatak posta zamerkama... <_<
Link to comment

Tywin dominatrix! Mau je takodje bila solidna ovu epizodu. Brotherhood objasnjava.Rob smara. Jon poceo da smara. Razza i Brienne neobjasnjivo smaraju.sve u svemu, ostaviti Brotherhood i Lannistere(prve jer su genijalci, druge jer umeju da glume), ostalo zameniti sa vukovima i zmajovima.

Link to comment

Ding, dong, the witch literate whore is dead! :oDosadnjikava epizoda osim toga, sve neki posturing, sve teatralna izjava do teatralne izjave, i poslednji kadar bljutavo romantično zamišljen.Ramsey-Theon scena je bila odlična, samo mi nije jasno kako je ovaj uspeo pogađajući da nabroji sve severnjačke porodice osim Boltona - a bukvalno je okačen na simbol njihove kuće :DIz Tywin-QOT dijaloga saznali smo samo da će Loras možda ipak eventualno postati Kingsguard, a ne novi Mr. Cersei Lannister. Mada nije sigurno, baba je (teatralno!) slomila pero, tako da... Ne znam čemu toliko zavlačenje.E da, Meera Reed i Osha su imali simpatičnu razmenu. Nadam se da neće mnogo vremena da potroše na razradu njihovog odnosa, pošto su suštinski krajnje nebitni likovi.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Vidis kako mozes kad oces! :DQOT je pristala da ozeni Lorasa Cercei, zato je i slomila pero. Mozda se stvar ipak nekako izjalovi.Provodimo previse vremena sa Theonom... prosli put kad je bio u epizodi saznali smo da se Ramsey samo igrao s njim i da mu sleduje mucenje, ne vidim sta je problem da ga sledeci put vidimo sledece sezone ili kad vec svog sjebanog i mozda u Reek modu. Vidim da ce ga biti i u sledecoj epizodi, stvarno se nadam da ce to biti sve od njega.Zanimljiv reveal da je Thoros bio na dvoru da bi preobratio Roberta, meni zvuci kao nesto sto Martin tek treba da otkrije u knjigama. Jesu se stalno nalivali zajedno, ima tu nesto.

Link to comment

Nisam tako ubeđen da je baba pristala da se Loras ženi. Da sam ja neka vlast, ovo bi bila prilika da se demonstrira Tyrel manipulativnost - oni su u stvari i želeli da Loras bude proglašen za Kingsguarda da bi čuvao sestru Mardž, ali nisu hteli otvoreno da zahtevaju (jer bi možda bili odbijeni, ionako su svakakve ustupke dobili za svoj Blackwater doprinos) nego su naveli Tywina da im time zapreti. A nije kao da su Mace Tyrell i njegovo dvoje (!) dece poslednji Tyrells na svetu pa će loza da im izumre. (I nije kao da bi Lorasov brak tu nešto stvarno promenio.) Može Highgarden da nasledi neki sestrić, čukununuk, ko god, a ovo dvoje da se bave prestonicom gde se bitne stvari dešavaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...