Jump to content

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Hmpf, whining time: izgleda da Thoros of Myr neće biti taj koji vraća Calaveru iz mrtvih when I'm done with him. Tačno ovde se vidi Melisandra kako ga opipava, što je prilično odstupanje od knjiga... i nepotrebno, rekao bih. Više se dobija ako otkrijemo da pijani šarlatan sveštenik neočekivano ima nove moći, nego ako još jednom vidimo Melisandru kako ćiribuiše. Takođe, ispašće da je to Beriku prvi put da umire - što nema previše smisla. Neću ni da ulazim u geopolitičku papazjaniju koja bi omogućila da Mel neometano stigne od Dragonstone do Riverlands (ili gde se već ovi kriju) da bi intervenisala.Bojim se da će biti glupavo, a bez ikakve potrebe <_<

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mozda me opipava kako bi se uverila da me je Thoros stvarno oziveo uz pomoc R'Lora, doima se prilicno iznenadjeno. Sad, sta je zapravo njena misija i kakve veze ima sa Bratstvom jos ne znamo, mada ne sumnjam da ces naci gomilu razloga da preventivno iskukas da cela stvar nema previse smisla. ^_^

Edited by Calavera
Link to comment

Kladio bih se da joj je misija da nađe izvesnog klinca kraljevske krvi. Zbogom Edric Storm, step up Gendry... Rivers?Samo da ne vrati Berika iz mrtvih, pristaću čak i da odvede Gendrija. I dalje je glupavo što prejaše pola jebenog kontinenta za nekoliko dana ali ajde, mali Edric stvarno nije previše važan lik. A Gendry ne radi ništa naročito sa Brotherhood w/out Manners.

Link to comment

Pa da, sigurno je tu zbog Gendryja. I stvarno ne verujem da ce me ona oziveti, jednostavno nema potrebe sakatiti Thorosov lik bezveze. Ona je verovatno tu samo da bi se gledaocima dodatno pojasnila veza izmedju dvoje crvenih svestenika.

Edited by Calavera
Link to comment

Pa mogli bi i nama čitaocima da pojasne tu vezu, pošto je ja uopšte ne vidim :unsure:A šta ako Gendry dobije neku supervažnu ulogu u sledećoj knjizi, tamo sa Lady Stoneheart i Bryenne i Kingslayerom? U seriji će biti tamo negde sa Davosom... osim ako ga Davos, pošto ga spase, pošalje nazad u hajduke <_<

Link to comment

Veza je ta da su oboje crveni svestenici! Nespretno sam se odrazio™, hteo sam reci da mozda gledaoci ne bi skontali da su njih dvoje sledbenici istog boga ako ih bas ne stave u isti kadar i ukazu na to. To je ionako usputni bonus, glavna stvar je verovatno preuzimanje Gendryja.

Link to comment
Nije loše izgledalo, moglo je samo malo... masovnije. Ovako ispade da je osim Unsullied bilo još 5-6 ljudi u Astaporu. I žao mi je što se nije Drogonu obratila po imenu kad mu jerekla "dracarys", zmajići su malo bezlični ovako no-name.
Meni baš super bio Astapor, moćno, a na kraju svi polako idu a zmajići lete :thumbup: , zaista nemam reklamacija.
Hound se nabesedio više nego u prve dve sezone zajedno :D
Jesi li srećan? :D
Scena kod Krastera mi se isto svidela, samo ovaj lik što ga izbode se valjda prvi put pojavio na ekranu? :unsure:
Pa i u knjizi su te ubice bili realno neki levi čobani i budale.
Nitpick du jour: Zašto Margaery nudi Sansi brak sa Lorasom, zar je stvarno previše komplikovano da ima još jednog brata kod kuće? U knjizi je Sansa umislila da joj nude Lorasa, pa se posle malo razočarala kad su joj rekli da bi da je prižene za Willasa Tyrella ili kako se već zvao.
Verovatno je to sve bilo malo komplikovano, a suština jeste da su joj nudili nekog Tyrella ali na kraju je dobila Tiriona.Jedino jeste zez što Loras kao Kingsguard ne sme da se ženi :D, no možda u seriji i nije?
Link to comment
Jedina zamerka na epizodu je sto je Varys morao da ima tog carobnjaka sto ga je poevnusio™ u tom kovcegu,
+100btw ne smeta mi zajebancijica sa kurvama i Podom, zasad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...