Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Bilo mi je samo smešno (falio je smajli) da neko ko se unazad ispromašivao toliko oko teorija ili podloge kao ti odjednom u diskusiji presuđuje ko je u pravu, a ko ne. Eto.
Ja mislila da je u tom mom postu bilo sasvim dovoljno smajlija, no dobro™.A i dalje mi nije najjasnije šta sam se to toliko i masovno ispromašivala oko svega i svačega, promašila jesam ono oko Robove žene. Jedino ako pod totalnim promašivanjem misliš na sve ono što mi nije <potpuno> jasno.Ili na ono dok nisam bila pročitala knjige pa zapitkivala sve i svašta na drugom topiku.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

НИсам веровао да могу да направе епизоду која ће да буде гора д прве...Некаква модернистчка драма као да ју је Бекет писао.

Link to comment

Jos se skida, ali ljudi pricaju da ima neki problem sa piratskom verzijom. The Bear and the Maiden Fair bi trebalo da ide preko kredita, a pocinje u sred poslednje scene.edit: izgleda da je PROPER HDTV x264-2HD verzija u redu.

Edited by Calavera
Link to comment

postoji problem, poslednjih minut ili tako nesto nestaje ton i krece nekakva muzika koja nikakve veze nema sa serijom.mada cete vec znati sta sledi u tom minutu. :D

hasan-seckati.jpg

Edited by Gandalf
Link to comment
postoji problem, poslednjih minut ili tako nesto nestaje ton i krece nekakva muzika koja nikakve veze nema sa serijom.mada cete vec znati sta sledi u tom minutu. :D
To ja i rekoh gore, ta pesma (koju je uradio The Hold Steady, mislim) jeste u seriji ali krece tek posto Jaimeju maknu ruku, u end creditsima.Inace odlicna epizoda, bolja od prve dve jer je krenula i akcija. Zanimljivo sto su dali Ramseyu da ubija sopstvene ljude, to ima da prevari ove sto nisu citali knjige samo tako, plus dodatno oslikava koliki je sadista. Tyrion i Bronn opet dominiraju + onaj deo sa Podom :Hail: i kurvama i vracenim novcima mislim da nije bio u knjizi, a ispala najbolja scena. :D Blackfish takodje izdominirao, Edmure deluje jos nesposobnije nego u knjigama i ne znam sta da mislim jer mi ga je i tamo bilo zao. Edited by Calavera
Link to comment

Stvarno dobra epizoda, nemam nikakvih primedbi. Čak je i ono sa Theonom bilo zanimljivo ("You little bastard..." :D ) Dobro su izveli i rukosek, ovaj noname gospodin sa bradicom je dostojno zamenio Vargo Hoata. Sviđa mi se što nije neki psiho bolesnik nego samo običan vojnik iziritiran ponašanjem nadobudnog prebogatog aristokrate.Scene u Astaporu su za sada odlične, za razliku od prošlosezonskog Qartha - robovlasnik je taman kako treba, mada ne bi bilo loše da je Missandei starmala devojčica kao u knjizi.Riverrun enterijer deluje OK, najzad su izgleda shvatili da ne moraju da svaki zamak prikažu nekakvim preskupim full-scale setom. I Brynden i Edmure Tully mi deluju OK, sviđa mi se što su stigli da ubace i Edmurov slučajan zajeb Robovih planova, mislio sam da je to otpalo.Hot Pie oproštajna scena je bila :wub: , Podrick i Bron su sjajni kao i uvek, čak je i Hound dobio svojih 5 sekundi screen time-a...Jedino je sranje što neće biti Sam the Slayer scene, izgleda, mada možda to sprtljaju kasnije kad Sam i Gilly budu bežali na jug.

Link to comment

izuzev Theona i Sama, epizoda za svaku pohvalu. pocetak najjaci, posle prve promasene strele kada Edmure napravi facu, extra :Di naravno, Podrick/Bronn/Tyrion :Hail::lol: da naprave celu sezonu od njih trojicu u jednoj sobi kako kenjaju posle ovoga mislim da bi bila odlicna sezona :D

Link to comment

Meni najbolja scena sa small councilom, pogotovo kad Tirion privlači stolicu, sa sve škripanjem i sarki komentarima. Astapor dobar, Riverrun dobar, Brotherhood dobri.Ali eto, da ne bude da sam sve nahvalio - skenjali su Stanisa i Manceta kao i obično. I iskreno se nadam da znaju kuda idu sa Remzijem.BTW, je li neko primetio da mala Mejsi Vilijams (što igra Aryu) bolje izgleda u odelu dečaka, sva musava i prljava, nego sređena, oprana i u haljni po ovim intervjuima?

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Ja nešto mislim da je Stanis u knjizi isto ovo, samo u bekstejdžu. Kladim se da je off-page isto tako moljakao Melisandru za supernatural seks, a ona ga učtivo hladila.Maisie Williams je u awkward teen fazi, koja je za mnoge devojčice nezgodna, posebno ako imaju tu nesreću da su British. Naravno da bolje izgleda kao fantasy preteen tomboy...

Link to comment

Bio im je nekako suviše straightforward tip pa su morali da ga nešto ukomplikuju. Ili ga nisu skapirali. Uglavnom, ona "razmena nežnosti" sa Melisandrom i ono "rodi mi još jednog sina" ko da su posledica Farme i VB.Usput budi rečeno, namerno izbegavam da pomenem scenu sa rukom, još uvek mi je to sve suviše bolno.

Link to comment

Ma kažem ti, nekako sam pod utiskom da sve to ima i u knjizi, samo u četiri zida. Stannis koga mi znamo iz knjige je ona uštogljena javna persona, čak ga i Davos takvog zna. Nismo čitali poglavlja iz njegove perspektive, i to sa dobrim razlogom...U vezi sa Stannisom, malo me je zabrinulo što na njegovoj shit list nije Balon Greyjoy? Nadam se da neće skroz izbaciti scenu sa spaljivanjem pijavica... @Calavera: Jesi video što ti je buckast Berik, jebote?! Kao da ga Ivica Dačić glumi...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...