Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Znam da napuštam polako tridesete, ali ipak da priupitam - da nije malo preuranjeno? Lako je tebi, ti si mlada, vetar u kosi i Jova Jovanović Zmaj. A ja u blatu i okovima, naoružan samo sarkazmom.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zar nije to više za Brana? Mislim, ne očekuje Kingslayer valjda da mu neko ustupi mesto u autobusu zato što ne može da se drži za šipku obema rukama?Ja mu prvi ne bih ustao. Bugger 'im.

Link to comment
Zar nije to više za Brana? Mislim, ne očekuje Kingslayer valjda da mu neko ustupi mesto u autobusu zato što ne može da se drži za šipku obema rukama?Ja mu prvi ne bih ustao. Bugger 'im.
Sačuvaj bože da se Lannister vozi busom. To je za nalepnicu za kola zbog dobrog parking mesta.
Link to comment
Presvlaci se, Vini Nini!! Pocinjemo jos malo sa novom sezonom!
Još malo? Mesec+ dana! Skrpiću nekakav avatar do tada valjda, ali stvarno mi se ne uzima Hound ako ga neće biti, a neće sigurno...
Link to comment
Pa stavi odmah!!!
hm, izgleda da smo samo nas dve oma stavile avatare, bah<< pardon, ipak je već tu i Džejmi :-)nego ovaj Vini zabušava, čuj mora da čeka početak...a i kako bre neće biti Pseta? Edited by Amelija
Link to comment

Pa u knjizi ga ima jako malo, praktično da ga nema uopšte (samo onaj susret u Berikovom kampu pa ništa, pa posle klackanje sa Arijom). A u seriji ga je uvek bilo deset puta manje u knjizi, tako da...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...