Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Heh, je li neko primijetio naslov Tignorovog teksta o Novaku Djokovicu na tennis.com?"Bending, but not breaking!"Nole Dornjanin! :P (a Steve Tignor ASOIAF fan)

Link to comment
16478719115105233bc921e836456044_big.jpgVeć sad vidim da ova fuš Džejn nije samo bolničarka, nego ga i savetuje na bojnom polju i u raznim drugim sferama uz onu jaku podršku "do what you must do".A kad već dođe do svadbarske eskalacije, biće više u fokusu to štu su nju naboli, a ne njega. I već vidim neku patetičnu scenu kako su oboje na podu, a pokušavaju da se dodirnu ručicama, dok njemu curi krvca preko prstena sa vučijom glavom na njene prstiće.
Link to comment

Sva Boltonova pojavljivanja u Season 2 su neprikladna za crop. Kada ga zoomiraju, govori neimpresivne gluposti u polumraku i biva prekidan od strane Young Battle Brat of the North, a kada govori pametne stvari (npr. "In my family we say: A naked man has few secrets; a flayed man, none."), ispred njega prolaze statisti i/ili epizodni glumci. Dodatno, sad sam provalio da se according to Wiki uopšte neće pojavljivati u Season 3. <_< ... dakle, novi Bronn avatar it is, samo nemam sad vremena za to.

Link to comment

Šta pričaš, zna se da će nju da ostavi kod kuće u blagoslovenom stanju kad krene u svatove. Posle će ona da preuzme krunu i vodi rat iz Riverruna, once her wolf pups are born she will burn cities to the ground, itede...@Razz

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Jojjj, ne mogu da docekam. Jos mi mojoj drugarici jednoj odavde koja je big fan rodjendan 31.3. pa sam joj obecala da cu joj napraviti lemon cake kao iz King's Landinga. :Dhttp://www.innatthecrossroads.com/recipes/recipes-by-region-2/kings-landing/

Link to comment
  • 3 weeks later...

pa nema šta da me iznenade kad budem pročitala sve knjige :Da u drugoj sezoni štošta nisam bila skontala, no to je bilo pre knjigabtw možda bi valjalo otvoriti topik (na literaturi) gde ćemo ispisati najvažnije iz svake knjige e da bi se posle negde 2022ge kad izađe sledeća knjiga lako podsetili

Link to comment

Procitah prve dvije, pocinjem trecu...Sad cu da gledam opet prve dvije sezone. Prati li topic samo radnju serije ili i sledece knjige, ne smijem da otvorim nista zbog eventualnih spojlera?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...